999 rezultate për

tryeze

A do të ulej në një tryezë me Ramën? Përgjigjet Basha Kreyedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot në Shkodër një takim me kryetaren në detyrë të Bashkisë, Voltana Ademin, nd
Quagliarella nuk heq dorë nga futbolli i madh, drejt rinovimit me Sampdorian Edhe pse pas 2 muajsh do të mbushë 38-vjeç, Fabio Quagliarella nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë, madje synon të
Kosova i bashkohet tryezës së "Shengenit Ballkanik" Kosova duket se ‘ka thyer akullin’, për sa i përket ‘Shengenit Ballkanik’! Burime për mediat në Kosovë kanë bërë të ditu
Përvjetori i Marrëveshjes së Ohrit, partitë shqiptare në Maqedoni pritet të ulen në një tryezë Të enjten e 13 gushtit kur bëhen 19 vite nga Marrëveshja e Ohrit, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahme
Rama pas ndryshimeve kushtetuese: LBPD&CO të ulet menjëherë me ne Kreu i qeverisë Edi Rama ka reguar lidhur me ndryshimet Kushtetuese që kaluan sot në Kuvend. LBPD&CO duhet të ulen me
Rama flet pas mbledhjes së Këshillit Politik: I duan të gjitha për vete Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas mbledhjes së gjatë të Këshillit Politik. Rama ka komentuar mbledhjen si dhe lar
Rudina Hajdari braktis Këshillin Politik: Në tryezë diskutohej për tendera! "Është e trishtë që unë të ulem dhe të flas për gjëra që nuk kanë rëndësi..." Bashkëkryetarja e Komisionit për Reform
Pas shumë kohësh, Rama dhe Meta bëhen bashkë në një tryezë Presidenti Meta dhe Kryeministri Rama pas kaq kohësh do të bëhen bashkë në një tryezë të përbashkët. Këtë herë motivi
Opozita parlamentare i jep "ultimatumin" Ruçit: Mblidh tryezën brenda 48 orësh (FOTO LAJM) Tre kryetarët e grupeve parlamentar të opozitës, Myslim Murrizi, Nimet Musa dhe Edmond Stojku ikanë dërguar një letër kr
Murrizi ironizon "Zgjedhoren": Ta sjellin ligjin në tryezë, e votojmë Deputeti i opozitës, Myslym Murrizi ka folur ditën e sotme në Kuvend, në lidhje me Reformën zgjedhore të cilës nuk po i
Dokumenti i amerikanëve, pse dështuan negociatat në tryezën e Reformës Zgjedhore (VIDEO) As ditën e djeshme nuk u mund të arrihet një marrëveshje mes palëve në tryezën e Reformës Zgjedhore. Përdorimi i elek
Soreca për rikthimin e PD-së në tryezën e Reformës: Përmbush kushtin e vendosur nga BE Ambasadori i BE, Luigi Soreca ka reaguar për vendimin e Partisë Demokratike për tu kthyer në tryezën e Reformës Zgjedhor
Gjiknuri iu "dorëzohet" përfaqësuesve të opozitës: Mjafton që ju të vini Përfaqësuesi i mazhorancës në tryezën e Reformës Zgjedhore u ka nisur një letër përfaqësuesve të opozitës, të cilët i ft
Hajdari thirrje opozitës: Mos e braktisni tryezën, mos e lini Shqipërinë në dorë të socialistëve Rudina Hajdari gjatë fjalës së saj nga foltorja e kuvendit, u bëri thirrje opozitës të mos e lënë Shqipërinë në dorë të
Meta bën lëvizjen e fundit para protestës, fton Bashën, Kryemadhin dhe aleatët në tryezë Shembja e Teatrit Kombëtar pas dy vitesh protesta, në këtë kohë pandemie, ka provokuar artistët, qytetarët shqiptarë dhe
Gjiknuri ''i shtrin dorën'' Vasilit dhe Bylykbashit: Ju ftoj të ulemi në tryezë Bashkë kryetari i Reformës Zgjedhore dhe përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri, i ka nisur sot kërkesë opozitës jashtëparla
Sezoni turistik, ministria hedh në tryezë tre opsione për Shqipërinë Pandemia globale e shkaktuar nga Covid-19 do ketë pasoja jo vetëm në shëndetësi por edhe në ekonomi. Shenjat e para kanë
Rama e ftoi për t’u ulur në tryezë, reagon Basha: Thirrje hipokrite! "Ky është një dështim i Ramës, që nuk mund të maskohet dot pas thirrjeve hipokrite..." Kryeministri Edi Rama më herët
Haradinaj i thotë JO ftesës së Kurtit Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një letre iu ka përgjigjur ftesës së kryeministrit
Gjiknuri i përgjigjet Bashës: Po saboton tryezën për Reformën zgjedhore Damian Gjiknuri ka publikuar një postim në rrjetin social Facebook ku i është përgjigjur kreut të opozitës, Lulzim Basha