999 rezultate për

tryezat

Ushqimet e pranverës që ju bëjnë të dobësoheni (FOTO LAJM) Me ardhjen e pranverës trupi ynë rizgjohet, së bashku me natyrën. Ne ndiejmë nevojën për të pastruar veten, për të elimi
LDK e pranon se nuk inicion mocion kundër Haradinajt, flet për tryezat politike Megjithëse ka muaj po kërkojnë zgjedhje të parakohshme parlamentare, LDK-ja e Vetëvendosja nuk do të iniciojnë mocion pë
AAK sfidon opozitën: Na rrëzoni po të jeni të fuqishëm Blerim Kuçi i AAK-së në tryezën e VV-së ka thënë se Parlamenti është ai ku rrëzohet qeveria dhe jo tryezat. Kjo deklarat
Padia e LSI në Kolegj, trupa që do ta shqyrtojë Kolegji Penal ka hedhur shortin sot për të shqyrtuar padinë e ngritur nga LSI-ja lidhur me numëruesin e tretë. Sipas