E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

truproje

Surprizon Pamela Anderson, është martuar në fshehtësi me truprojën e saj (FOTO LAJM) Pamela Anderson i ka surprizuar të gjithë. Ajo është zyrtarisht një grua e martuar! Aktorja e famshme e “Baywatch” kuror
Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën: E paguante 1.2 mln paund (FOTO LAJM) Gruaja e sundimtarit të Dubait i ka dhënë truprojës britanike, njëkohësisht edhe të dashurit të saj, 1.2 milion paund q
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
COVID-19 i merr jetën drejtorit në Bashkinë e Tiranës, ish truprojë i Nanos Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të DPN3 në Bashkinë e Tiranës, Feti Fanaj. Mësohet se Fanaj ishte dërguar në
Përndiqej nga një fans, Luana Vjollca shfaqet në publik me truprojë (FOTO LAJM) Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për
Kim dhe Kanye ngren padi 10 milion dollarëshe ndaj ish-truprojës: Deklarata të rreme Kim Kardashian dhe Kanye West kanë kërcënuar ish truprojën e tyre me një padi multi miliona dollarë-she, pasi ai i ekspo
DOKUMENTI I CIA: Rrëfimi i rrallë i truprojës për të dashurat sekrete të Enver Hoxhës Më 2 nëntor 1962, diku në një kamp refugjatësh në Greqi, CIA, shërbimi sekret më i fuqishëm i Botës, ka kërkuar dhe admi
"Xhaxhai im u arratis dhe në Rodezi shërbeu si truprojë e Mbretit Leka e I", del dëshmia e rrallë Publikohet historia e panjohur të familjes së njohur shkodrane, Kuçi, ku njëri nga djemtë e saj, Hamzai, pasi ishte shko
E dimë që Cardi B është yll, por vajzat po "shkrihen" pas truprojës së këngëtares (FOTO LAJM) Sapo na informuan që Cardi B ka një truprojë shumë, shumë seksi. Krejt papritur, kemi nevojë të ndihemi të sigurta. Njih
Kush është Jola e tregon moviola: Gazetari bën konstatimin e fortë mbi "truprojen" e Ramës (FOTO LAJM) Fotot e një vajze që punon në gardë dhe është parë shpesh të shoqërojë Ramën gjatë kohëve të fundit janë kthyer në një d
Pushtoi rrjetin me fotot seksi, Garda tregon të vërtetën e "truprojes" së Ramës (FOTO LAJM) Albjola Palamani, është vajza që është kthyer hit në rrjetet sociale, pas fotove seksi që ka shpërndarë në Instagram, dh
Dhunoi ish-truprojën e Berishës, arrestohet një prej autorëve Policia e Tiranës ka arrestuar Zamir Sijanin, si një nga autorët e dhunimit të ish-truprojës së Sali Berishës, Ymer Cela
Rrëfimi i truprojës së Enveri Hoxhës: Takimi në fshehtësi me kolonelin gjerman I zgjedhur nga radhët e partizanëve të Brigadës së Parë, ku kishte kontribuar me trimëri qysh nga dita e krijimit të saj
Duhej të ishte në burg, por Gruevski nuk gjendet me makinën dhe 6 badigardët e tij Me ndryshimet ligjore të vitit 2013, Nikolla Gruevskit i takojnë 24/7 shofer dhe veturë zyrtare, si dhe 6 truproje, të g
Ronaldo kërkon të "blindohet", frikë nga publiku Cristiano Ronaldo raportohet se ka kërkuar nga klubi i Juventus rritjen e sigurisë për të dhe familjen e tij. Lajmin
Bujanoci nderon ish-truprojen e Kallashit që ka 150 vepra penale (FOTO LAJM) Me 150 vepra penale që rëndojnë mbi Dibran Hoxhën të njohur si “King Kobra”, kryetari i kuvendit të Bujanocit, Adnan Sal
Vëllai i truprojës të Gruevskit do të jetë dëshmitar Avokati i udhëheqësit të grupit për ngjarjet e 27 prillit, Aleksandar Vasilevski – Ninxha, Oliver Vuksoviq, në fjalën hy
Macron reagon pas pretendimeve se është në lidhje me truprojën e tij Ngjitja e shpejtë e tij drejt pushtetit ka qenë një histori befasuese. Por po kaq interesant është edhe debati i ndezur
Gjermania dëbon truprojen e Bin Ladenit por gjykata sheh vetëm ligjin Rasti i Sami A. po trazon Gjermaninë. Tuniziani i përfolur si truproja e Bin Ladenit ka jetuar me familjen me ndihma soc
Kush janë 4 socialistët që u bënë truprojë për të mbrojtur Veliaj Seanca e sotme në Komisionin e Edukimit është shoqëruar me debate të ashpra dhe tensione mes kryetarit të Bashkisë, Erio