999 rezultate për

truprojat

Florian Marku: Truprojat e McGregor janë shqiptarë “Luftëtari” shqiptar që garon në kategorinë MMA (Artet Marciale të Kombinuara),Florian Marku, ishte një nga të ftuarit e
I ndërprenë fjalën Ramës, kush janë dy studentët që u nxorrën jashtë dhe u shoqëruan në polici Një incident i ndodhi kryeministrit Edi Rama gjatë një takimi me studentët e mjekësisë. Dy të rinjtë që i ndërprenë
Sulmohen me armë zjarri truprojat e Feros (FOTO LAJM) I ashtuquajturi Lila, dyshohet se natën e 18 nëntorit ka shtënë me armë zjarri pranë fitnesit “Parajsa” në lagjen “Darda
Autogoli i Gardës me sqarimin për heqjen e truprojave të Berishës Garda e Republikës ka sqaruar përmes një njoftimi tre radhë se përse vendosi që t'i heqë truprojat ish-kryeministrit Ber
Garda tregon pse i hoqi truprojat Berishës Në fillim të protestës së sotme u shpërnda një lajm ku thuhej se Garda i kishte hequr truprojat ish-krymeinistrit Sali B
Zhduket Gruevski, truproja tregon ku u duk për herë të fundit Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski vijon të jetë ‘i zhdukur’, ndonëse ndaj tij është lëshuar një urdhër arre
Ish-deputeti: Si më goditën truprojat e Vuçiçit në Mitrovicë Sasha Mirkoviqi, ish-deputet i partisë së Aleksandar Vuçiçit në Kuvendin e Serbisë, tash sa kohë është duke u përndjekur
Pamje të reja, si truprojat shpëtojnë presidentin nga dronët (VIDEO) Presidenti i Venezuelës Nicolas Maduro është sulmuar me dy drone që mbanin eksploziv. Mësohet se 7 persona kanë mbetu
Truprojat e diktatorit Kim Jong shfaqen përsëri duke vrapuar (VIDEO) Përsëri shfaqen duke vrapuar truprojat e famshme të diktatorit korean Kim Jong Un. Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jon
Artan Hoxha plas "bombën": Qazim Sejdini në mbrojtje nga policia, rrezikohet nga fisi Çapja Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer të tjera detaje mbrëmjen e sotme në emisionin “Të paekspozuarit” në News24 përsa i përke
Sherr në pallatin e Llallës! Shikoni çfarë bën i sëmuri mendor me truprojat e kryeprokurorit Gjykata e Tiranës urdhëroi shtrimin e përkohshëm në spital, të një 22-vjeçari, që dyshohet se ka prishur qetësinë publik
Bella nxehet me truprojat e saj: Mos e prek! (FOTO LAJM) Padyshim që Bella Hadid tashmë është një nga modelet më të kërkuara dhe të vlerësuara botërisht. Teksa po dilte nga s
Zbulohet videoja, ja çfarë bënte Erdogan kur truprojat i tij rrahën protestuesit në SHBA (VIDEO) Një përleshje mes protestuesve kurdë dhe truprojave të presidentit të Turqisë, Rexhep Tayip Erdogan, mori vëmendjen e me
Përleshje në Uashington, truprojat e Erdoganit rrahin protestuesit kurdë dhe armenë (VIDEO) Të paktën nëntë persona janë lënduar ndërsa dy të tjerë janë arrestuar gjatë një përleshjeje pranë Ambasadës turke në Wa
Tjetër sulm simbolik ndaj ekstremistes franceze Le Pen (VIDEO) Një aktiviste e grupit “Femen”, ka vrapuar drejt kandidates presidenciale franceze Marine Le Pen për t’u zhveshure më vo
Truprojat e Mari Le Pen sulmojnë gazetarin e emisionit satirik (VIDEO) Gazetari francez, Pol Larutur, i programit satirik "Quotidien", është sulmuar nga truprojat e kandidates për presidente
Qëllohet me shpullë kandidati socialist për President të Francës (VIDEO) Ish-Kryeministri dhe kandidati për President të Francës, Manuel Valls është sulmuar në rrugë nga një i ri. Ai po përs
Breshëri kallashnikovi nga shqiptari, ekzekuton biznesmenin qipriot dhe dy truprojat Një shqiptar 41 vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije për shkak të hetimeve, ka ekzekutuar tre persona në një
Kameramani përplaset me Beqajn dhe truprojat në Spitalin e Shkodrës (VIDEO) Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur në ambjentet e brendshme të Spitalit të Shkodrës, ku ministrja e Mbrojtjes Mimi
Ja kush janë truprojat e Ramush Haradinajt që i drejtuan armën amerikanëve (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi shfaq dy pjesëtarë të Njësisë së Mbrojtjes së Afërt, në varësi të Policisë së Kosovës, t