999 rezultate për

truproja

E rrethuar nga truproja, dalin pamjet kur Hajdari shoqërohet nga garda (FOTO LAJM) Së fundmi, deputetja Rudina Hajdari deklaroi se në ambjentet e Kuvenddit është kërcënuar. Fill pas deklaratës së saj,
Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë? Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ram
Truproja nostalgjik me diktatorin e tmerrshëm, si ishte ai Goran Pajic, truproja i ish-presidentit famëkeq të Serbisë, Sllobodan Millosheviq, ka shkruar një libër të titulluar “ N
Rama i frikësuar edhe mes ushtrisë, merr 6 truproja me vete Duket se kryeministri Rama nuk është më i qetë dhe i sigurt në vendin e tij. Pak kohë pas lajmeve se ai mbante veshur
Nga kush ka frikë ministri Lleshaj? Shkon me 9 truproja tek studentët e Durrësit Ditën e sotme ministri i Mbrojtjes, Sandër Llleshaj ka zhvilluar një takim me studentët e Durrësit, por këta të fundit e
Autogoli i Gardës me sqarimin për heqjen e truprojave të Berishës Garda e Republikës ka sqaruar përmes një njoftimi tre radhë se përse vendosi që t'i heqë truprojat ish-kryeministrit Ber
Garda tregon pse i hoqi truprojat Berishës Në fillim të protestës së sotme u shpërnda një lajm ku thuhej se Garda i kishte hequr truprojat ish-krymeinistrit Sali B
Zhduket Gruevski, truproja tregon ku u duk për herë të fundit Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski vijon të jetë ‘i zhdukur’, ndonëse ndaj tij është lëshuar një urdhër arre
Meghan dhe Kate kanë ndarë të njëjtën gjë por askush nga ne nuk e dinte Teksa po ëndërronit me sy hapur për garderobën e Meghan Markle, ju shpëtoi nga sytë truproja e saj. Emri i truprojës, që
Ish-deputeti: Si më goditën truprojat e Vuçiçit në Mitrovicë Sasha Mirkoviqi, ish-deputet i partisë së Aleksandar Vuçiçit në Kuvendin e Serbisë, tash sa kohë është duke u përndjekur
Zbardhet gjithçka, truproja i princit saudit organizoi vrasjen e gazetarit Zyrtarët turq kanë konfirmuar se Maher Mutreb e ka udhëhequr ekipin i cili qëndron pas zhdukjes dhe likuidimit të gazeta
Pamje të reja, si truprojat shpëtojnë presidentin nga dronët (VIDEO) Presidenti i Venezuelës Nicolas Maduro është sulmuar me dy drone që mbanin eksploziv. Mësohet se 7 persona kanë mbetu
Ishte truproja e Rugovës por ku ndodhet sot Linda Muriqi (FOTO LAJM) Padyshim se të gjithëve u ka rënë në sy sa herë e keni parë Ibrahim Rugovën në ndonjë aktivitet jashtë zyrës së tij.
Truprojat e diktatorit Kim Jong shfaqen përsëri duke vrapuar (VIDEO) Përsëri shfaqen duke vrapuar truprojat e famshme të diktatorit korean Kim Jong Un. Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jon
Çështja Tahiri, dëshmon në Prokurori ish-truproja i ish-ministrit Ka kaluar pak kohë që nga vendimi i Prokurorisë për zgjatjen e afateve për hetimin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir T
E rrethuan totalisht, sa truproja kishte Kim Jong Un (VIDEO) Kim Jong-un ka kaluar kufirin sot në mëngjes, duke u bërë udhëheqësi i parë i Koresë së Veriut që ka vizituar Korenë e J
Ish-truproja e Berishës dorëzohet në polici Ish-truproja e Sali Berishës është vetëdorëzuar në policinë turke. Këtë vendim të rëndësishëm e ka lajmëruar ai nëpërmje
Truproja e Dimitrov, një i dënuar për vrasje Një person i dënuar për vrasje të një civili në Vinicë në vitin 2002 ëhstë caktuar truproje personale e ministrit për pu
Gruevski pranon telefonatën nga truproja Truproja e Nikolla Gruevskit, Bllagoja Vasilevski nga Vjena përmes telefonit ka biseduar me vëllain e tij Aleksandar Vas
Detaji që nuk u vu re, në protestën e dhunshme ishte edhe ish-truproja i Berishës Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u zhvillua një protestë e madhe dhe me shumë dëme duke kundërshtuar vendimin e qeverisë