999 rezultate për

trupore

Jennifer Lopez ngre temeperaturat (FOTO LAJM) Jennifer Lopez vazhdon të marrë vëmendje me format trupore. Këtë fillimvit, këngëtarja e njohur Jennifer Lopez e fill
Shihuni në pasqyrë, ç'tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
E nxehtë si vera, Arbenita vjedh sërish vëmendjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli konsiderohet si një prej vajzave më seksi shqiptare. Partnerja e reperit
Ekspozon format trupore, aktorja shqiptare i "çmend" të gjithë (FOTO LAJM) Arta NitajAktorja, Arta Nitaj ka nisur ditën në pishinë.Ajo shihet në bikine duke marrë rrezr dielli. E shtrirë, Arta
Nga palestra në plazh me bikini, Hygerta Sako bën namin me format trupore (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek një foto që ka pub
Gati për të bërë namin këtë verë, Tuna tregon format bombastike trupore (FOTO LAJM) Tuna Sejdi këtë periudhë ka qenë majft e angazhuar me aktivitete sportive. Këngëtarja gjithë kohës publikonte në rrje
Uji që duhet të konsumoni sipas peshës trupore Shpesh, uji thirret “elementi ushqyes i harruar”. Mungesa e ujit në organizëm ose dehidratimi ndodh atëherë kur trupi nu
Lodhje, temperaturë e të vjella: Si u zbulua e mitura me COVID-19 në Berat Një 16-vjeçare nga fshati Kostren që ndodhet në afërsi të Tomorrit, është e infektuara e radhës sot në qytetin e Beratit
Upss! Media britanike thumbon keq Encën duke publikuar fotot: Modifikim ekstrem! (FOTO LAJM) Enca është një ndër këngëtaret më të komentuara në Shqipëri, për hitet e saj, projektet e reja por jo vetëm. Duke që
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
"Ka të pasme shumë të mëdha", stilistët refuzojnë të veshin këngëtaren shqiptare Bebe Rexha ka folur shpesh për përmasat e saj trupore dhe gjithmonë mundohet të ndërgjegjësojë vajzat dhe gratë se duhet
Bëni këto ndryshime në stilin e jetesës në rast se doni të mbroheni nga kanceri i gjirit Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, është vënë re që 30-40% të personave shfaqin kancerin e gjirit si pasojë e m
Si të jemi në formë perfekte trupore edhe gjatë festave! Nga një mëngjes i shëndetshëm dhe i lehtë në mëngjes festash gjatë Krishtlindjeve apo Vitit të Ri! E pamundur që të jesh
Si të visheni për natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Nata e Vitit të Ri padyshim që është një nga netët që njerëzit e presin me shumë gëzim. Ama dilema e përzgjedhjes së
Georgina mahnitëse në avion (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, modelja Georgina Rodriguez njihet për bukurinë dhe format trupore,
Mbrojtja nga kanceri i gjirit, çfarë duhet të ndryshoni në stilin e jetesës Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, është vënë re që 30-40% të personave shfaqin kancerin e gjirit si pasojë e m
Nevoja për ujë ndryshon sipas peshës trupore, sa gota duhet të pini Uji është burimi i jetës… dhe kjo nuk është mësë e vërtetë. Për asnjë lëndë tjetër ushqyese, nuk kemi nevojë në sasi aq
Shoqet i nxjerrin bojën Fraçeska Jaçes, publikohen fotot pa photoshop dhe ndryshe nga Instagrami (FOTO LAJM) Françeska jaçe u bë e njohur që prej pjesmarrjes së saj në Big Brother 5 dhe prej atëhere vëmëndje ndaj saj ka ardhur në
Nuk ndalet Ilda Bejleri, provokuese në bregdet (FOTO LAJM) lda Bejleri ka sjellë disa imazhe provokuese nga bregdeti. Ilda Bejleri si destinacion për pushime ashtu si shumë të