999 rezultate për

trupin

SKANDALI/ Si 16 vjeçarja, nënë e 1 foshnje shiste trupin për 5 mijë lekë (VIDEO) Një vajzë e mitur, 16-vjeçe nga Korça është e detyruar të prostituojë, siç thotë ajo për të mbajtur familjen. Jo vetëm k
Aktorja ndez plazhet e Dubait, tregon super format (FOTO LAJM) Helen Flanagan shfaqi trupin e saj të pabesueshëm me bikini ndërsa u shfaq në plazh në Dubai. Aktorja e Rrugës së Kur
Mbyti foshnjën dhe e hodhi në plehra, gjykata liron 19 vjeçaren shqiptare Drejtësia në shtetin grek ka lënë të lirë 19 vjeçaren shqiptare që mbyti foshnjën e saj të porsalindur ndërsa trupin ia
E rrallë, kjo grua arrin të dëgjojë edhe qarkullimin e gjakut nëpër vena Gemma Cairns është emri i 32-vjeçares skoceze e cila vuan nga një sëmundje e rrallë , që prek 1 në 100.000 njerëz në bot
Tentoi të vetëdigjej para parlamentit britanik, i riu ndalohet nga policia Një person u ndalua sot nga policia britanike pasi spërkati trupin e tij me një lëng, të dyshuar si benzinë para parlame
Çfarë ndodh me trupin tuaj kur keni fryrje barku (FOTO LAJM) Fryrja e barkut është një nga gjendjet më të shpeshta të shumë prej nesh, ku 10-30% e popullsisë botërore vuajnë sistema
Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM) Kim Kardashian deklaroi disa javë më parë se vuante nga një sëmundje e sistemit imunitar, ndërsa sëfundmi ka hequr make
Dikur shiste trupin sot kandidon për kryebashkiake, gruaja premton transparencë totale (FOTO LAJM) Lisa Leëis është një 38 vjeccare e cila ka vendosur t'i përkushtohet totalisht politikës madje të kandidojë dhe për krye
Pamje të frikshmë, pitoni gjigand ndjek prenë e tij (VIDEO) Një gjarpër i madh u incizua duke përcjellur prenë e vet, përkatësisht antilopën, me këtë të fundit pa dijeninë e prezen
Kalendarin e 2020 do e realizojë vajza më seksi në botë, pritet kështu (FOTO LAJM) Kelly Brook njihet për format e saj perfekte fizike. Bukuroshja britanike ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vi
Ky është fans, gdhend në trupin e tij emrin e reperes të njohur shqiptare (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur fansat gdhendin në trup emrat apo imazhet e të personazheve të famshëm. Si një shenjë pë
Këngëtarja e njohur tregon trupin pa fotoshop: Jam lodhur duke pasur turp (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Demi Lovato, është shumë e ndjekur në rrjete sociale ku numëron ndjekës të shumtë dhe ku va
Kohë pa kryer marrëdhënie seksuale?! 6 mënyrat e duhur për të kthyer pasionin në shtrat 1.Flisni me njëri-tjetrin. Komunikimi është gjëja kyçe që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj seksuale dhe heshtj
Gjenden pas 15 vitesh eshtrat e italianit të zhdukur, dyshimi i tmerrshëm për shqiptaren Policia italiane ka gjetur pas 15 vitesh trupin e një shtetasi italian të zhdukur në vitin 2004. Skeleti i 59-vjeçarit R
Të gjithë, të një Zoti: Funerali i të krishterit zhvillohet në xhami Pavarësisht lajmeve të shumta për mungesën e barazisë fetare, nga Indonezia vijnë edhe lajme të bukura e me harmoni.
1 prekje dhe e bëtë për vete, 3 zonat më të ndjeshme në trupin e një vajze Trupi i njeriut i ngjan një labirinti të pafund që nuk resht së na surprizuari çdo ditë me aftësitë e tij. Edhe pse jemi
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse pini kafe me stomak bosh Edhe pse shumica e njerëzve e dinë që nuk është mirë të pini kafe në stomak bosh, janë të paktë ata që i përmbahen. E
Në trupin e Robertit është gdhendur ish-bashkëshortja, çfarë do të ndodhë me të (FOTO LAJM) Roberti dhe Nora kanë konfirmuar ndarjen. E derisa dyshja janë padyshim temë diskutimi e ditës, brenga e fansave ka m
EMRAT/ Shpërthimi i karburanit, të plagosurit dëmtime në fytyrë e diegie në gjithë trupin (VIDEO) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga shpërthimi në autostradën Lezhë-Laç, nga ku kanë mbetur të plagosur 6 persona.
Zhdukni celulitin në mënyrë natyrale Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Ju këshillojmë të mos shik