999 rezultate për

trupi

Alarm i rremë, çfarë u gjet brenda çantës së dyshimtë pranë ambasadës ruse Dyshimet për cantën pranë ambasadës ruse kanë qenë të rreme. Kjo pasi brenda çantës kishte vetëm rroba trupi, të cil
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM) Një senatore meksikane u kap duke dale topless në një konferencë të qeverisë, pa pasur dijeni se kamera e saj ishte ndez
Banorët e pallatit njoftuan për një aromë të keqe, gjendet i pajetë 30 vjeçari Një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në banesën e tij në Yzberisht ditën e djeshme. Djali mësohet se prej 1 muaji
Shuajeni kuriozitetin, pse njerëzit kanë alergji Nga se shkaktohen teshtimat, lotët apo irritimet. Për dikë me alergji, edhe diçka e vogël mund të shkaktojë probleme
U fut për t'u larë e s'doli më, gjendet trupi i marokenit që u mbyt në lumin Buna Gjendet trupi i pajete i shtetasit maroken qe u mbyt në lumin Buna, në Shkodër. Ditën e sotme është gjendur trupi i p
Viri re! Dylli i veshit mund t'ju tregojë shumë për trupin tuaj Mund të ju duket e pabesueshme, por dylli i veshit mund të tregojë shumë për shëndetin tuaj. I verdhë, i lagësht dhe
Si po e dëmton trupin tuaj qëndrimi ulur për një kohë të gjatë Jeta duke qëndruar ulur e kombinuar me stresin e përditshëm mund të rrezikojë vërtet shëndetin tonë. Kalimi i pjesës
Uji që duhet të konsumoni sipas peshës trupore Shpesh, uji thirret “elementi ushqyes i harruar”. Mungesa e ujit në organizëm ose dehidratimi ndodh atëherë kur trupi nu
Ngjarje misterioze në Belsh: Vdes 40-vjeçari, familjarët nuk marrin dot trupin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh ku një burrë i moshës 40-vjecare ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta.
Mbani celulitin nën kontroll me këtë scrub 100% natyral Produktet natyrale mund t’i kombinoni në mënyra të ndryshme dhe t’i përdorni për çdo pjesë të trupit. Celuliti për shemb
Ushqimet që nuk duhet t'i hash kurrë esëll ose me stomakun bosh Kur njerëzit kanë uri, hanë çfarë t’u dalë përpara. Megjithatë, kjo është shumë e rrezikshme, sepse disa ushqime nuk jan
Shtoi 12 kg në 15 muaj, Haaland është thjesht i mrekullueshëm! Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rin
E rëndë në Britani, gjendet në dy valixhe trupi i masakruar i një vajze Në një zonë malore në Britani të Madhe janë zbuluar pjesët e trupit të një vajze 28-vjeçe, që ishin futur në dy valixhe.
Gjendet trupi i pajetë i një personi në Vlorë Gjendet trupi i pajetë i një personi në lagjen 1 Maji, në Vlorë. Ende nuk dihet identiteti i tij, por ka dyshime se ë
Çfarë po përpiqet t’ju thotë trupi përmes thonjve të cilët po ju çahen apo thyhen shpesh Ndër mineralet më thelbësore apo më të rëndësishme në trupin e njeriut është magnezi sepse furnizon shumë antioksidantë
U rrah brutalisht nga policët, flet 15-vjeçari dhe tregon trupin plot shenja nga dhuna (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 4.50 tek Parku i Liqenit Artificial në Tiranë. Një video e sh
Kërkohej prej ditësh, gjendet i mbytur 64-vjeçari në Dibër Trupi i një 64 vjeçari është nxjerrë i pajetë sot në vendin e quajtur "Ura e Reçit". Grupet e kërkimit të Policisë së
DETAJET/ 8-vjeçari bie në rezervuar e gjen vdekjen, policia zbardh ngjarjen e rëndë Një fëmijë 8 vjeç është mbytur në një rezervuar tek “Parku Japonez” në Korçë. Policia bën me dije se shërbimet e zja
Ç'duhet të konsumojmë për mëngjes në mënyrë që t'i plotësojmë nevojat e trupit? Diskutohet shpesh nëse duhet apo jo të konsumojmë mëngjes. E vërteta është se mëngjesi është një vakt shumë i rëndësishë
Çfarë i ndodh trupit dhe trurit pas 7 javësh izolim Vetë-izolimi në shtëpi për më shumë se 7 javë, ka ndikuar ndjeshëm në shëndetin mendor të njerëzve, por jo vetëm. Karant