999 rezultate për

trupat

Pamje të frikshme! Shpërthimi i autobotit në autostradë u merr jetën 14 personave (VIDEO) Shpërthimi i një autoboti me gaz u ka marrë jetën 14 personave. Ngjarja e rëndë u regjistrua në komunën Jala të sh
Nxirren trupat e pajetë të tre punëtorëve të humbur në Selishtë Tre punëtorët e bllokuar në minierën miniera “Balgjaj”, njësia Administrative Selishtë, një natë janë nxjerrë të pajetë
Horror në Paraguaji, në kontenierin që vinte nga Serbia gjenden 7 kufoma të dekompozuara Trupat e dekompozuar në mnëyrë tragjike të shtatë personave të cilët mund të jenë strehuar aty, u gjetën të premten bre
DETAJET/ Pranë parcelës me kanabis, si u gjetën trupat e dy të rinjve që u vranë nga kushëriri Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë, ku janë gjetur trupat e pajetë të Klement Pepaj dhe Vilson Cuta
Pas tre ditësh kërkime, gjenden trupat e pajetë të dy të rinjve në Malësinë e Madhe Pas 3 ditësh kërkime janë gjetur 2 trupat të pajetë nga 3 të zhdukurit në Malësinë e madhe. Dyshohet se trupat e pajete
Studimi: Antitrupat e COVID-19 zgjasin të paktën 4 muaj Antitrupat e COVID-19, proteinat që ndihmojnë njerëzit për të luftuar virusin, zgjasin të paktën 4 muaj. Ky është rezult
​PDK reagon për trupat serbe: Lejimi i KFOR-it dhe neglizhenca e qeverisë janë të papranueshme Partia Demokratike e Kosovës ka reaguar pas prezencësn e ushtrisë serbe në territorin e Kosovës, duke thënë se ky veprim
Këta 10 burra kanë transformuar trupat e tyre pas moshës 50-vjeçare (FOTO LAJM) Plakja është një pjesë normale e jetës, dhe në kundërshtim me besimin e përgjithshëm, shumë thonë se jeta thjesht bëhet
Trupat e Gardës Kombëtare ia hedhin valles para protestuesve, i "argëtojnë" nën tingujt e këngës Makarena (VIDEO) Fotografitë dhe videot e protestave në mbarë SHBA-të që shpërthyen pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd, kanë sho
I zuri poshtë guri, nxirren trupat e pajetë të dy minatorëve në Kosovë Trupat e pajetë të minatorëve Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifi janë nxjerrë mbrëmë pas mesnate nga Miniera e Artanës. Pë
Nxirren trupat e dy të vdekurve në minierën e Artanës Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ministrja në detyrë e Ekonomisë, Rozeta Hajdari kanë mbërritur në minierën e Novobër
Forcat komando të Shqipërisë shkojnë për herë të parë në Kosovë Trupat ushtarake shqiptare pas pandëmisë, do t’i rikthehen misioneve nëpër botë, si pjesë e trupave të NATO-s. Ministrja
Detajet e fundit, zbulohet kush i gjeti dy trupat e viktimave në Lezhë Lezha është tronditur ditën e sotme pasi në një fshat të saj, në në zonë të thellë janë gjetur të vrarë dy shtetas. B
12 arkëmorte, mbërrijnë në atdhe trupat e shqiptarëve që humbën luftën me koronavirusin Shqiptarët që humbën jetën në Itali kanë arritur në atdheun e tyre. 12 arkëmorte, me trupa të pajetë të shqiptarëve t
MAQEDONI/ Gjenden pa shenja jete nënë e bir Policia sot në mëngjes ka gjetur dy trupa të pajetë në një banesë në Veles. Trupat e pajetë janë gjetur në banesë në
Kujtohet masakra në Pastasellë të Rahovecit: Trupat e të ekzekutuarëve ende të pa gjetura Masakra e fshatit Pastasellë të Rahovecit është një nga më të tmerrshmet që kanë kryer forcat kriminale serbe gjatë luft
Pamje të rënda nga New York: Trupat e të vdekurve nga koronavirusi shihen në rrugë (VIDEO) Ndërkohë që shifrat e numrit të vdekjeve në SHBA vazhdojnë të rriten, trupa viktimash nga koronavirusi janë parë në rrug
E DHIMBSHME/ Infermieri tregon çfarë ndodh brenda kamionëve-morgje (FOTO LAJM) Koronavirusi po merr me mijëra jetë çdo ditë në mbarë botën. Shumë vende fillimisht nuk e morën seriozisht këtë armik të
A do të largohen trupat amerikane nga Kosova, reagon NATO Rezistenca e kryeministrit Albin Kurti ndaj mos heqjes 100% të taksës ndaj Serbisë, ka sjellë dhe presionin e Amerikës n
Trump kërkon të tërhiqen trupat amerikane nga Kosova Donald Trump Jr, djali i presidentit amerikan Donald Trump, thotë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës duhet të largohen n