999 rezultate për

trupa

Nga Skënderbeu te Joker-i, shqiptarët befasojnë me tatuazhet e tyre (FOTO LAJM) Të bësh një tatuazh për pjesën më të madhe të njerëzve duhet që ai të ketë kuptim,e e për këtë arsye shpesh adhuruesit p
Iu gjetën tre trupa të ngrënë pjesërisht, zbulohet kanibali i frikshëm Një burrë në Rusinë veriore është akuzuar për kanibalizëm pasi iu gjetën tre trupa të ngrënë pjesërisht, së bashku me mb
39 trupa të pajetë, kush është shqiptari që tentoi t'i fuste emigrantët në Britani për 17 mijë paund personin (FOTO LAJM) Një trafikant njerëzish ka qeshur me fatin e 39 emigrantëve të gjetur të vdekur në kamionin frigoriferik duke thënë: “ës
Ngrinë 15 orë në -25 gradë, zbulohet kombësia e 39 viktimave në kamion (FOTO LAJM) 39 trupat e gjetur brenda një kamioni bullgar në Angli i përkasin kombësisë kineze. Janë mediat britanike që konfirmojnë
Nga Skënderbeu te Joker-i, shqiptarët befasojnë me tatuazhet e tyre (FOTO LAJM) Të bësh një tatuazh për pjesën më të madhe të njerëzve duhet që ai të ketë kuptim,e e për këtë arsye shpesh adhuruesit p
Shkrijnë trupa në acid e nuk kursejnë as fëmijë, pasardhësi i “El Chapo”-s nis luftën e përgjakshme mes karteleve Në Meksikë është ngritur sërish alarmi për shkak të karteleve mafioze që akoma bëjnë ligjin. Këtë herë shqetsim për a
Coptoi 4 fëmijët dhe bashkëshorten, arrestohet “përbindëshi i Nantes” Vrau katër fëmijët e tij dhe bashkëshorten e më pas copëtoi trupat e tyre për t’i varrosur në oborrin e shtëpisë. Përbin
E FUNDIT/ U mbytën në rezervuar, nxirren trupat e nënës dhe vajzës së saj 10 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup në Pog
Shtyhet seanca për 'Habilajn', nuk formohet trupa gjykuese Krimet e Rënda kanë shtyrë seancën për grupin kriminal 'Habilaj'. Seanca ishte parashikuar që të mbahej ditën e sotme
Banorët u ankuan për erën e keqe, gjenden 44 trupa në një pus Pas ankesave të banorëve të zonës për erën e keqe, ekspertët mjekoligjorë në Meksikë kanë arritur të identifikojnë 44 tr
Zbulimi tronditës, trupat e njerëzve vazhdojnë të lëvizin deri në një vit pas vdekjes Një studim ri ka dalë në një përfundim frikësues : trupat e të vdekurve vazhdojnë të lëvizin deri në një vit pasi kanë n
TRAGJIKE/ Vajza gjen të vdekur në park të dy prindërit Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Markgrafenheide, në Gjermani ku një grua ka zbuluar në n
U largua nga “TV Klan”, Graciano me pozicion të ri në televizionin konkurrent (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, balerini i njohur Graciano Tagani deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nak
Momenti si nxirren trupat e pajetë nga koncerti i Soolking, detaje të tjera (VIDEO) Soolking është një ndër reperët më të njohur të momentit në rrafshin ndërkombëtar. Algjeriani u bë i njohur edhe te publ
TRONDITESE/ Batica i merr jetën çiftit të mjekëve në Karaibe, shpëton e bija (FOTO LAJM) Shkuan të kalonin disa ditë në pushimet e tyre të ëndrrave, por humbën jetën pasi i rrëmbeu batica. Një çift humbi jetën
Horror në Maqedoni: Gjenden dy trupa pa jetë, njëri në qese plastike Dje pasdite rreth orës 18:00, në ujërat e akumulimit “Turija” në Strumicë është gjetur një trup njeriu në rezervuar për
Horror në qytetin shqiptar, ariu hap varret dhe ushqehet me trupat e të vdekurve Banorët e fshatit Shipkovicë të malësisë së Sharrit zgjohen me trishtim nga varret e hapura. Disa dëshmitarë të rast
Nëse dëgjoni këtë emër në avion ruhuni, është e frikshme Dihet pak se linjat ajrore transportojnë çdo vit mijëra trupa njerëzish që kanë vdekur jashtë vendit të tyre dhe i vendo
Kujdes nëse dëgjoni këtë emër, mund të jetë poshtë kolltukut tuaj Dihet pak se linjat ajrore transportojnë çdo vit mijëra trupa njerëzish që kanë vdekur jashtë vendit të tyre dhe i vendo
Vogëlushja nuk ia hoqi krahun babait nga qafa: Si u mbytën tragjikisht babë e bijë (FOTO LAJM) Krahu i foshnjës ishte ende rreth qafës së babait të saj, pasi trupat u gjetën në Rio Grande, në tentativë për të emigru