999 rezultate për

trumpit

Melania i tërheq dorën me forcë Trumpit, videoja bëhet virale Melania Trump eshte bere serish virale për sjelljen e saj publike ndaj Presidentit Donald Trump. Në debatin e fundit
E quajti katastrofë dhe idiot, Dr. Fauci i përgjigjet Trumpit Dr. Anthony Fauci u shpreh se me sulmet ndaj tij Presidenti Donald Trump kërkon të heqë vëmendjen. Kur u pyet nga KNX Ra
Twitteri me masa ndaj Trumpit, pretendoi se ishte imun ndaj Covidit-19 (FOTO LAJM) Një tweet i bërë nga presidenti, Donald Trump duke pretenduar se ai është imun ndaj koronavirusit u fsheh të dielën nga
Një tjetër ndihmës i Trumpit infektohet me COVID-19 Një tjetër ndihmës i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u infektua me koronavirus. Stephen Miller
Pas Trumpit, sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë infektohet me COVID-19 Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, tha se ka dalë pozitive në testin për koronavirus. Në nj
U infektua me COVID-19, Meta i uron shërim të shpejtë Trumpit Presidenti Ilir Meta i ka uruar shërim të shpejtë presidentit amerikan Donald Trump i cili është konfirmuar me COVID-19
Si e futi Trump debatin e parë presidencial në kaos Në duelin e parë televiziv mes presidentit Trump e kandidatit demokrat, Joe Biden nuk pati shkëmbim replikash, sepse Tru
"Çfarë dreqin ishte kjo?", kaos i plotë në debatin e parë Trump-Biden Nga Carla Bleiker Çfarë dreqin ishte kjo? Këtë pyetje mund t’i bëje vetes si spektator pas debatit të parë tel
Përgjegjësi për pandeminë në administratën e Trumpit: Jemi shumë afër një vaksine anti COVID-19 Moncef Slaoui, kreu i përpjekjes së qeverisë amerikane për të zhvilluar një vaksinë kundër COVID-19, tha se ” jemi shumë
The Guardian: Trump shpreson të përfitojë në zgjedhje nga bisedimet Kosovë-Serbi Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë të enjten dhe të premten, në një ndërhyrje që është
Presionet e Trumpit, dorëhiqet drejtori i TikTok Drejtuesi i TikTok, Kevin Mayer njoftoi sot se do të largohej nga rrjeti shumë popullor social, në një komunikatë. Do
Trumpit nuk i del inati me Tik Tokun, i jep goditjen e fortë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka nënshkruar urdhra ekzekutivë që shënjestrojnë TikTok dhe WeChat, dy
Obama i drejtohet si rrallëherë Trumpit: Nuk di se çfarë bën Pandemia globale e shkaktuar nga Covid-19 ka sjellë debate të shumta në lidhje me masat e marra nga qeveritë e vendeve t
29 vjeçari i shkruan Trumpit: Je fajtor për vdekjen e babait tim Nëse mund ta konsideroni veten me fat duke i thënë lamtumirë babait tuaj përmes një maskë plastike për fytyrën dhe me du
LDK "godet" Kurtin: Partia e Isa Mustafës i shkruan letër Trumpit e Pompeut Koalicioni ndërmjet Vetëvendosjes dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës ka pësuar një “çarje” të madhe. Taksa 100% ndaj mal
U shkarkua pasi i ngriti gishtin e mesit Trumpit, Briskman fiton zgjedhjet në Virginia (FOTO LAJM) Juli Briskman, e cila humbi punën pasi fotografia e saj me gishtin e mesit drejtuar Presdidentit Trump, u bë virale në v
Erdogan dorëzohet përballë Trumpit, i ndal sulmet ndaj kurdëve Turqia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë marrë vesh për një armëpushim të menjëhershëm në pjesën veriore të Siris
A e përgjoi Izraeli telefonin e Trumpit? Ndërsa po nisej për në Soçi, për të takuar presidentin rus Putin, Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu mohoi kategor
Surpriza e pakëndshme që iu bë Trumpit në Samitin e G7 Ministri i Jashtëm iranian, Mohammad Javad Zarif ka realizuar një vizitë të papritur në samitin e shtatë vendeve më të i
Ushtarët francez s’mund t’i mbajnë sytë larg Melania Trumpit Melania Trump kishte shoqëruar Donald Trumpin në samitin "G7" në Francë. Dy ushtarë francezë nuk mund të mbanin sytë