999 rezultate për

trudeau

Vdekja e George Floyd, kryeministri kanadez bie në gjunjë (FOTO LAJM) Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau ka marrë pjesë në protestat kombëtarë kundër racizmit. I ulur në gjunjë krah prot
Gruaja u infektua nga koronavirusi, izolohet kryeministri i Kanadasë Sophie Gregoire Trudeau, gruaja e kryeministrit të Kanadasë, Justin Trudeau mësohet se është infektuar me koronavirus.
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
I kërcënuar për jetën? Kreministri kanadez del në publik me antiplumb Pas informacioneve se kwrcwnohej pwr jetwn, kryeministri kanadez, Justin Trudeau, u shfaq i veshur me një jelek antiplum
Tensionohen raportet Kanada-Kinë Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, ka larguar nga misioni diplomatik, ambasadorin e Kinës, John McCallum. Kjo v
Trump: Justin Trudeau është një burrë i mirë Presidenti amerikan, Donald Trump theksoi sot se kryeministri kanadez, Justin Trudeau ishte një burrë i mirë, pas një de
“FDI Magazine”: Veliaj, kryebashkiaku që shëmbëllen me Trudeau dhe Macron, po transformon Tiranën Një tjetër media ndërkombëtare i ka bërë jehonë transformimit që po pëson kryeqyteti shqiptar, Tirana. “FDI Magazine” që
Zhgënjen "lali Eri" i Kanadasë, akuzohet për ngacmim seksual I cilësuar shpesh si kryeministri më i bukur në botë, Justin Trudeau, është përfshirë së fundmi në një skandal. Media
Parlamenti kanadez dënon deklaratat e Trumpit Parlamenti kanadez ka dënuar fjalët e presidentit amerikan, Donald Trump dhe këshilltarit të tij kryesor të tregtisë Pet
Kryeministri më sharmant në botë pre e rrjetit, i bien vetullat gjatë fjalimit? (VIDEO) Ai njohet për sharmin e tij dhe ka magjepsur femrat e botës duke nisur nga Dukesha e Kembrixhit e deri te Ivanka Trump.
Policeve u bie të fikët gjatë fjalimit të Kryeministrit (VIDEO) Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, ishte duke e prezantuar shefen e re të policisë kanadeze, kur dy policëve që po
Dy policë humbin ndjenjat gjatë fjalës së kryeministrit Trudeau (VIDEO) Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, ishte duke e prezantuar shefen e re të policisë kanadeze, kur dy policëve që po
Kryeministri kanadez suprizon Indinë, bën spektakël me kërcimin tradicional (VIDEO) Në vizitën e tij të parë zyrtare në Indi, kryeministri kanadez Justin Trudeau vendosi tu prezantonte në një version ndry
Trudeau i del kundër Trump-it, Kanadaja mban ambasadën në Tel Aviv Kryeministri kanadez, Justin Trudeau ka theksuar sot se ambasada e Kanadasë në Izrael do të qëndrojë në Tel Aviv, duke t
Trudeau: Faleminderit Hashim (FOTO LAJM) Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është duke vazhduar vizitën e tij në Kanada. Edhe pse dje në disa media është rapor
Thaçi takohet me kryeministrin kanadez Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar Kryeministrin e Kanadasë, Justin Trudeau, në vazhdim të ditë
Supermeni i kohëve moderne! Kryeministri kanadez i befason të gjithë për Halloween (FOTO LAJM) Kryeministri kanadez, Justin Trudeau veshur si Superman për HalloWeen këtë vit duke zbuluar identitetin e tij të fshehtë
Kryeministri kanadez i kthen “nderin” Ivanka Trump (FOTO LAJM) Justin Trudeau është një ndër kryeministrat më simpatikë në botë dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim. Shumë personalitet
Edhe kryeministrat rrëzohen (FOTO LAJM) Justin Trudeau kryeministri i Kanadasë si dhe një nga liderat më karizmatikë botërorë, ëshët rrëzuar në tentativë për të
Bebja Justin Trudeau takohet me kryeministrin kanadez Kryeministri kanadez është takuar me foshnjën që mban emrin e tij, në shenjë mirënjohjeje ndaj tij prej prindërve refugj