999 rezultate për

trotuari

Përmbytje e frikshme në Fier, uji kalon mbi 2 metra në trotuarin e këmbësorve Reshjet e dendura të shiut që vazhdojnë prej ditësh kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në vend. Këtë pasdite janë shtu
VIRALE/ Katër gra dhe një burrë kapen për flokësh dhe me grushta mes trotuarit (FOTO LAJM) Katër gra dhe një burrë janë përleshur në trotuar duke lënë një skenë aspak të hijshme në sytë e kalimtarëve të rastit.
12 kufijtë mes shteteve që thyejnë çdo stereotip (FOTO LAJM) Një kufi midis shumë vendeve, është thjesht një linjë simbolike që kalon përmes një trotuari ose një rruge fshati, pavar
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
Protestuesit shkulin pllakat e trotuarit, flakadanë e kapsolla në drejtim të Policisë së Shtetit Vazhdon marshimi i opozitës për mëse dy orë tashmë në drejtim të Selisë së Partisë Demokratike. Pak minuta më pare,
Po kioskat e patatinave dhe salçiçeve nuk e zenë trotuarin ku duhet të kalojnë nënat me karroca z.Veliaj? Tirana është mbushur tashmë me kioska në të gjitha rrugët kryesore të saj. Fillimisht ishte Vjollca Hoxha ajo që vend
Dëgjoi zhurma poshtë trotuarit, ajo që gjen i mahniti të gjithë (VIDEO) Vetëm dikush që nuk ka fare ndjenja mundet të bëjë diçka të tillë. Ndërgjegjja njerëzore duket se po shkon drejt fundit.
Pamje të frikshme, shihni si ka rrëshqitur trotuari në rrugën e Dajtit (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë pasoja të rëndë. Mësohet se një ndër rrugët më të populluara në Dajt ka reshk
Bugatti që kushton mbi dy milionë euro gërvishtet në trotuarin e hotelit luksoz (VIDEO) Pronarët e një Bugatti Chiron që kushton 2.7 milionë euro, si dhe të modelit Veyron që kushton 400 mijë euro më lirë, ka
Del videoja, ja reagimi i Lindës dhe Veliajt kur Rama pengohet të trotuari (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është penguar ne një nga pllakat e trotuarit shumë pranë rrethimit të sheshit, një dite me pare.
Aksident në Durrës, makina përplas tjetrën dhe përmbyset mes trotuarit Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Durrësit, ku janë përfshirë dy automjete, njëri prej të cilëve dhe është për
Aksidentohet urbani i Unazës UPDATE - Aksidenti që ndodhi sot në mesditë me urbanin e Unaz♪7s ka frikësuar jo pak udhëtarët. Pasagjerët që i
Rrënqethëse, ja si largohet ky i moshuar nga policia Këto pamje janë tepër të trishta, por se ndodhin në Tiranë. Policia ka nisur aksionin kundër informalitetit, duke heq
Kush nga ju do e bënte një gjë të tillë? (VIDEO) Të hedhësh plehrat në kosh është diçka relativisht e lehtë, por kur trotuari është i mbuluar nga akulli, atëherë kjo bëh
Ja çfarë nxjerr nga pllakat e trotuarit (VIDEO) Në fillim është dukur një zhurmë normale zhurma që vinte nga nëntoka, por pas speshimit të tyre lindën dhe dyshimet në l
Terrori nga plaku i borës (VIDEO) Stina e dimrit dhe kryesisht vendet ku bie borë kanë tradicionale burrin prej bore, por në Boston duket se ky personazh
Rama në këmbë për në kryeministri (VIDEO) Nuk është hera e parë që Edi Rama shkon në këmbë në punë por mediat kanë publikuar sërish sot një video e cila tregon pa
Aksidenti, makina përfundon në dyqan Ka tentuar t’i shmanget përplasjes me anjë automjet tip "Smart" që i ka hyrë keq, dhe ka prerë timonin drejt trotuarit d
Prostitutat që i paguajnë taksën e trotuarit Camorra-s Një 32-vjeçare bullgare mori dy plumba në këmbë pasi nuk pranoi te paguante bosin e Camorra-s per te qendruar ne trotuar