999 rezultate për

trotuar

Policia e ekzagjëron, i hedh spraj në fytyrë çiftit që po qëndronte në trotuar (VIDEO) Policia ka ushtruar dhunë dhe ka bërë shoqërime e arrestime të protestuesve duke mos kursyer as të miturin. Ne sjelli
PD i përgjigjet Ramës për raportin: Realiteti thotë që shqiptarët vdesin trotuareve Drejtori i kabinetit dhe eksperti i ekonomisë në PD, Dorjan Teliti ka komentuar vlerësimin e prestigjiozes ”The Lancet”
"Mos më fol mua ashtu", Lulzimi i Përputhen acarohet keq me Gracianon Balerini Graciano Tagani dhe ish konkurrenti i "Përputhen", Lulzim Jashari patën një debat mes njëri-tjetrit sot në rubr
Trotuar i prishur dhe pemë të prera, Ferdinand Xhaferraj publikon fotografitë nga Durrësi Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
Aksident tragjik, makina i merr jetën 23 vjeçarit që po ecte në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në Përrenjas. Mësohet se një 23 vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në hyr
Nga të ruhen më parë shqiptarët? Makina e policisë prish kangjellat e hipën në trotuar (FOTO LAJM) Pavarësisht protestave që kanë thyer cdo masë të mundshme të vendosura nga qeveria, qoftë nga policia qoftë nga protestu
VIRALE/ Katër gra dhe një burrë kapen për flokësh dhe me grushta mes trotuarit (FOTO LAJM) Katër gra dhe një burrë janë përleshur në trotuar duke lënë një skenë aspak të hijshme në sytë e kalimtarëve të rastit.
Era e fortë po rrezikon jetën e njerëzve, bie nga pallati në trotuar depozita e ujit (VIDEO) Era e fortë në Tiranë ka alarmuar banorët të cilët janë izoluar në banesa për shkak të ftohtit dhe pluhrit që ka pushtua
Përplasen dy automjete në kryeqytet, mjeti rrezikon këmbësorët Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën n
E FRIKSHME/ Makina rrëzohet nga ura, kap poshtë qytetarët (FOTO LAJM) Një grua vdiq dhe gjashtë këmbësorë të tjerë mbetën të plagosur nga ngjarja që ka ndodhur në Hyderabad të Indisë. Një ma
Rrëfimi i nënës shqiptare: Si mi shtypi makina 2 vajzat kur po ecnin në trotuar "Stop” ka sjellë një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe
Policia me "dorë të hekurt": Procedohen 1 350 mjete gjatë orëve të fundit (VIDEO) Policia ka forcuar masat e sigurisë rrugore duke proceduar 1350 mjete gjatë 72 orëve të fundit për shkak të shkeljes së
12 kufijtë mes shteteve që thyejnë çdo stereotip (FOTO LAJM) Një kufi midis shumë vendeve, është thjesht një linjë simbolike që kalon përmes një trotuari ose një rruge fshati, pavar
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
Protestuesit shkulin pllakat e trotuarit, flakadanë e kapsolla në drejtim të Policisë së Shtetit Vazhdon marshimi i opozitës për mëse dy orë tashmë në drejtim të Selisë së Partisë Demokratike. Pak minuta më pare,
Protestuesit shkulin trotuaret dhe gjuajnë policinë me pllaka (FOTO LAJM) Protestuesit para Kuvendit vijojne te perplasen me policine. Drejt gradës protestuesit kanë hedhur gurë dhe kapsolla
Makina mbi trotuar, Basha gjobitet për parkim të gabuar në Korçë (FOTO LAJM) Lulzim Basha, ditën e sotme ka vizituar ditën e sotme qytetin e Korçës ku është takuar me mbështetësit e tij. Por me
Prokuroria kërkon burg për shoferin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykat
Makina hip në trotuar, shtyp disa persona Dy persona kanë humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë lënduar pasi u goditën nga një veturë në një rrugë të ngarkuar në
Shkulen trotuaret, pllakat "fluturojnë" mbi Kryeministri Sërish tensione para godinës së Kryeministrisë. Një grup protestuesish kanë filluar të shkepin tulla trotuari të cil