999 rezultate për

trotuar

U gjeti i vdekur poshtë pallatit, 61-vjeçari ish-futbollist i Butrintit Leonard Qesari 61-vjecari që u gjet i vdekur sot në qytetin e Sarandës ka qenë ish-futbollist i Butrintit në vitet 1970
Humb jetën 19 vjeçari shqiptar në Greqi, u gjet në trotuar me plagë në kokë Një 19 vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në shtetin fqinj, Greqi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Gargalianoi në
Trotuaret i hapin vetëm këmbësorët në Prishtinë (FOTO LAJM) Shumica e trotuareve në kryeqytet janë te pa pastruara pas borës që fillojë të bie mbrëmë në gjithë qytetet e Kosovë.
Horror në Londër, taksia përplas turmën e njerëzve në trotuar (VIDEO) Një taksi e zezë ka hyrë në një trotuar në Londër duke përplasur njerëzit që ishin duke ecur aty. Taksisti u përplas
Vajza e pasanikut ukrainas shkakton masakër në trotuar (VIDEO) Në qendër të Kharkiv të Ukrainës ka ndodhur një aksident i tmerrshëm, pamje të të cilit janë kapur nga kamerat e siguris
Bugatti që kushton mbi dy milionë euro gërvishtet në trotuarin e hotelit luksoz (VIDEO) Pronarët e një Bugatti Chiron që kushton 2.7 milionë euro, si dhe të modelit Veyron që kushton 400 mijë euro më lirë, ka
TRAGJIKE/ Udhëtonte me biçikletë, 17-vjeçarja përplaset për vdekje në trotuar Një 17-vjeçare ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në orën 23:1
Aksident në Don Bosko, makina përplas kalimtarët (VIDEO) Një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Zi” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos
Parkuan mbi trotuare, ja si përfunduan “të fortët” me makina luksoze (FOTO LAJM) Të kesh një makinë luksoze nuk do të thotë që të kesh të drejtë të bësh çfarë të duash. Janë jo të pakta rastet kur
Regjimi i Asadit ka trotuar për vdekje afër 13 mijë persona Rrjeti Sirian për të Drejtat e Njeriut ka bërë me dije se në gjashtë vitet e luftës civile, regjimi i Asadit ka vrarë pë
Del videoja, ja reagimi i Lindës dhe Veliajt kur Rama pengohet të trotuari (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është penguar ne një nga pllakat e trotuarit shumë pranë rrethimit të sheshit, një dite me pare.
Makina në Amsterdam hidhet në trotuar dhe shtyp këmbësorët (FOTO LAJM) Të paktën 5 persona janë lënduar rëndë kur një automjet u hodh në këmbësorët para stacionit qendror hekurudhor në Amster
"Ambulanca erdhi dhe iku, trupi i vajzës ka mbetur mbi trotuar", rrëfimi shokues i dëshmitarëve Mbrëmjen e sotme raportohet se një vajzë ka humbur jetësn pasi është hedhur nga kati i pestë i një pallati në zonën e Ti
Momenti dramatik kur shoferi i droguar i Nju Jorkut shtyp këmbësorët në trotuar (VIDEO) Nje video tmerruese nga incidenti i New York-ut eshtë publikuar së fundmi. Pamjet dramatike tregon momentin kur shof
Momenti fatal kur makina futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në "Times Square" (VIDEO) Një vajzë 18 vjeçare ka humbur jetën dhe 22 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të lar
Aksident në Durrës, makina përplas tjetrën dhe përmbyset mes trotuarit Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Durrësit, ku janë përfshirë dy automjete, njëri prej të cilëve dhe është për
E plagosi dhe e la në trotuar, arrestohet 21- vjeçari në Durrës Policia ka vënë në pranga një 21-vjeçar në Durrës, pasi dyshohet si autori i plagosjes me thikë të një 42-vjecari, i cil
I plagosur dhe pa ndjenja në trotuar, dërgohet urgjentisht në spital durrësaku Policia e Durrësit ka gjetur mesnatën e djeshme një person të shtrirë në lagjen nr.1 të këtij qyteti. Policia bën me
“Range Roveri” del mbi trotuar dhe përplas për vdekje 35-vjeçarin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Elbasan ku humbi jetën një 35 vjeçar pasi u përplas për vdekje nga nj
Pamjet tmerruese kur sulmuesi i Londrës shtyp dy këmbësorët në trotuar (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur sulmuesi Khalid Masood mori përpara me makinën e tij dy këmbësorë në Londër pranë Parlame