999 rezultate për

tropoje

Lëvizje të papritura! Shkarkohet nënprefekti i Tropojës, priten largime edhe në Kukës Ditën e sotme është shkarkuar nënprefekti i Tropojës Granit Kurmekaj. Ndërkohë që ende nuk është bërë e ditur arsyeja
Drogën gati deri në shtëpi, si u kap tropojani Arrestohet një 25-vjeçar pasi sipas policisë kishte informacion se i riu shpërndante dhe posedonte lëndë narkotike. P
Arjola Demiri: Paguhem më shumë se një deputete, por do i futem politikës për Tropojën (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Arjola Demiri e ka deklaruar hapur mbështetjen e saj ndaj Partisë Socialiste dhe për tu futur në politi
Plagoset me armë zjarri 35-vjeçari në Tropojë Një 35 vjeccar është plagosur me armë zjarri në Tropojë mbrëmjen e sotme. Autori i dyshuar është shoqëruar për në kom
Kanabis në shtëpi, si e pësoi tropojani Një 62-vjeçar nga Tropoja është arrestuar pasi është kapur me lëndë narkotike. Policia njofton se është vënë në pranga A
Fruti magjik që rritet në Shqipëri e që po kërkohet nga e gjithë bota Bjeshkët e Tropojës nuk njihen vetëm për bukuritë malore qê ofron ky terren. Kohëve të fundit këtë vend e kanë bërë t
OFL/ Kush është Granit Hasanpapaj i akuzuar për vrasje bashkë me vëllain dhe kunatën “Forca e Ligjit” është ngjitur dje në skajin më verior të vendit, duke u dërguar letër 5 djemve nga Tropoja, për të dekl
OFL në aksion, kush janë pesë "të fortët" e Tropojës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 personave banues në
COVID-19 në Tropojë, konfirmohen pozitivë 3 mjekë dhe një infermiere Nga personat që kanë dalë pozitiv me Covid-19 në Shqipëri janë edhe 4 personel mjekësor nga Tropoja. Burime bëjnë me
Plas me armë në Tropojë, burri plagos fqinjin polic Një sherr i ndodhur mesditën e sotme në Tropojë, ka agravuar deri në përdorimin e armëve të zjarrit. Sipas policisë,
Zgjerohet vatra e infeksionit në Tropojë, sa raste u shtuan në vetëm 24 orë Vijojnë të shtohen në mënyrë të ndjeshme rastet e reja me koronavirus në vendin tonë. Gjatë orëve të fundit, një vatër e
Nuk duhet humbur! Rudina Hajdari ia merr valles së Tropojës (VIDEO) Deputetja e opozitës Rudina Hhajdari teksa foli rreth karierës së saj në politikë në "E diell", ka treguar dhe një anë t
Blinduan Tropojën, kaq bimë narkotike arriti të zbulojë Policia e Shtetit Policia e Shtetit dhe FNSH mbrëmjen e kaluar organizuar një operacion blic në Tropojë. Burime nga Policia Tropojë bë
20 raste të reja, si u shpërnda sot harta 20 raste të reja me COVID-19 janë zbuluar në vetëm 24 orë. Kështu në vend gjithësej kemi 1232 persona të infektuar me
Infektohet me koronavirus çifti i bashkëshortëve në Tropojë Një çift bashkëshortësh në Tropojë, është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se ata janë duke u trajtuar në s
Kërkohej nga gjermanët, arrestohet në Tropojë 47 vjeçari i kërkuar nga Interpoli Një 47 vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia e Tropojës në pikën e kalimit kufitar të Qafë Morinës, pasi rezulto
EMRAT/ Qëllohet me armë i riu në Tropojë, niset me urgjencë drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tropojë në fshatin Lekbibaj të Tropojës. Sipas informacioneve të para mësohet se nj
"Çmenden" shqiptarët gjatë izolimit, plagosje e rëndë në Tropojë Në pak orë ka ndodhur ngjarja e tretë e rëndë në Shqipëri. Kësaj here tragjedia ka ndodhur në Tropojë aty ku është t
Burri punonjës i SHISH dhe gruaja mësuese, kush është çifti i të infektuarve në Tropojë “Harta e të prekurve nga COVID-19 është shtrirë tashmë edhe në Tropojë”- tha paraditen e sotme Eugena Tomini nga Institu
Përfshihen nga flakët dy banesa në Tropojë Dy banesa janë përfshirë nga flakët pak pas mesnate në Tropojë Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Cerrnicë rre