999 rezultate për

tronditur

Basha: Kryeministri i Avdylajve do largohet, koha e Shqipërisë për të gjithë shqiptarët (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha komenton përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane ‘Bild’, pak ditë më parë. Pë
"Frikë" në Amsterdam, Tottenham shënon golin e dytë (VIDEO) Futbolli po na rezervon surpriza të shumta. Ndeshja mes Ajax dhe Tottenham u duk e mbyllur që në pjesën e parë por djem
Suarez i tronditur: Liverpooli fitoi për shkak të gabimeve tona, goli i 4 na shkatërroi Barcelona u turpërua dje në mbrëmje duke u shkatërruar 4-0 nga Liverpoolit në Anfield Road. Por pas eleminimit të tu
Serial killer, zbulohen krimet e tmerrshme të ushtarakut qipriot (FOTO LAJM) Qipro është tronditur nga zbulimi i një vrasësi serial, pjestar i forcave të armatosura të vendit që mban gradën Kapiten
Vritet me armë reperi i njohur, Rihanna reagon e tronditur (FOTO LAJM) Reperi i njohur amerikan nga Los Angeles, Nipsey Hussle është ekzekutuar me armë zjarri në hyrje të biznesit të tij këtë
Haradinaj: Thellësisht i tronditur nga tragjedia e sotme Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka reagur pas aksidentit fatal I cili ndodhi sot në Gjilan, ku një person humb
Tronditet Italia, atleti 16-vjeçari ndërron jëtë në gjumë Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Davide Astorit, përpara një viti. Këtë herë jo në futboll
Njihuni me gruan që ka tronditur një popull të tërë (FOTO LAJM) Emri i saj është Zahra Khanom Tadj es-Saltaneh dhe ajo ishte princeshë iraniane. Princesha ka qenë e martuar me Amir
Fatkeqësitë që kanë tronditur Maqedoninë e Veriut (GRAFIK) Maqedonia e Veriut mban mend shumë katastrofa që nga viti 1951. Aksidenti tragjik në Llaskarcë në të cilin kanë humbur j
Haradinaj: I tronditur nga aksidenti në Tetovë Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se ndihet i tronditur nga aksidenti me fatalitet që ndodhi në autostrad
Shoku i del në mbrojtje policit, pretendon se rasti është i montuar Polici kosovar Vesel Veseli është i dyshuar për përdhunim të vazhdueshëm për më shumë se një vit të një 16 vjeçareje e c
"Dikur serbët, tani policët dhe mësuesit tanë", reagon ashpër Nora Përdhunimi i 16-vjeçares në Kosovë nga mësuesi e më pas polici ka tronditur mbarë opinionin publik. Pak më parë, e t
Haradinaj: I tronditur nga vrasja e policit në Istog Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vrasjes së policit Izet Demaj në Istog, gjatë plaçkitjes së një
I dashur babagjysh, letra e vajzës që ka tronditur botën Një vajzë e vogël ka shtruar një kërkesë kudrejt Babagjyshit që ka prekur këdo që e ka lexuar. Vogëlushja me emrin Kaitl
Icardi tregon ofertën e Juventusit, i tronditur nga CR7 Juventusi u përpoq për të nënshkruan me Icardin. Në një intervistë të gjatë për “Corriere dello Sport”, argjentinasi
Nuk ta mbush syrin por ky person ka tronditur SHBA-të, ja personat e rrezikshëm në Korçë (FOTO LAJM) Policia e Shtetit në vazhdën e shpalljeve të fytyrave të personave më të kvrkuar në vend sot ka vazhduar me Korçën. P
Dy muaj më parë u ekzekutua Arjan Ferracaku, dyshimet e frikshme mbi atentatin mafioz në Shkodër Atentati mafioz në lagjen "Partizani" në Shkodër, në zonën e njohur si Markata ka tronditur sërish qytetin veri-lindor t
Sulmohet autobusi me shqiptarë në Serbi Mbrëmë autobusi me pasagjerë nga Kosova është sulmuar përsëri me gurë në Krushevc të Serbisë nga persona ende të panjohu
Ranieri i tronditur për vdekjen e presidentit të Leicesterit Claudio Ranieri është tmerrësisht “i tmerruar’ nga vdekja e presidentit të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.
Pacolli: Jam i tronditur nga sulmi ndaj serbëve në Istog Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, duke komentuar sulmin ndaj dy autobusëve me pele