E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
999 rezultate për

tronditese

Ka ndërruar 5 "lëkurë", e vërteta tronditëse e avionit të Air Albania që Rama e përdor si charter personal (FOTO LAJM) Kompania Air Albania, e cila nuk ka ende një licencë aktive në Shqipëri dhe nuk shet ende bileta me emrin e saj, është d
Dëshmia tronditëse për dhunën në Maqedoni: Më dërguan njerëz pas Kryetari i Komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, i cili ishte i pranishëm në Kuvend gjatë kohës së sulmit vitin e ka
Deklarata tronditëse e Modriç: Botërori më shkatërroi Luka Modric ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në Botërorin "Russia 2018". Mesfushorti kroat, ndihmojë Kombëtare
Del e vërteta tronditëse nga lista e veteranëve të rrejshëm (FOTO LAJM) Duket e pabesueshme, por krahas faktit se mijëra veta marrin para si veteranë të luftës ndërkohë që nuk janë, një tjetër
Tronditëse, grabitësit i marrin motorin dhe e rrahin keq (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm, kur disa persona të maskuar e rrahën brutalisht një motoçiklist dhe e qëlluan me shqelma n
Tronditëse, fëmija ha ushqim tek tasi i qenit (VIDEO) Një fëmijë është i fiksuar për të ngrënë ushqimin e qenit aq sa nuk pyet edhe për këshillat e gjyshes së tij. Një vid
Kërcënon Basha: Nga nesër publikojmë fakte tronditëse, si pastrohen paratë e drogës! Ditën e sotme PD ka bojkotuar Kuvendin e Shqipërisë dhe ka udhëtuar drejt Durrësit. Gjatë vizitës në Durrës, Basha k
Vdiq pas të vjellave dhe dhimbjeve të stomakut, më pas mjekët mësojnë të vërtetën tronditëse Një vajzë vetëm 18 vjeç dhe shumë e shëndetshme është gjetur e e vdekur nga miqtë e saj në kampusin e Universitetit.
E tradhtoi policia, detaje tronditëse nga ekzekutimi mafioz Alket Muhos pasi denoncoi parcelat me hashash Alket Muho, 43 vjeç u gjet i vrarë dje pranë fshatit të tij në Memaliaj. Organet ligjzbatuese dyshojnë se ai u ekzeku
Video tronditëse, emigrantët zbresin në breg me gomone dhe vrapojnë në mes të turistëve (VIDEO) Spanja është duke u përballur me krizën e emigrantëve pasi dita ditës aty vijnë nga deti qindra. Gjatë tri javëve të
Dëshmia tronditëse: Ku është Muki Zekiri shiptari, do t'ju vrasim Deputeti i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Muhamed Zekiri, i cili sot dëshmoi për ngjarjet e 27 prillit të vitit t
Pamje tronditëse nga rrëzimi i një ndërtese, gjeni punëtorë të denjë që të mos e pësoni (VIDEO) Puna e mjeshtrit të ndërtimit është një nga punët më të vështira. Gjithandej në botë mjeshtrit çdo ditë kanë problemet
Fakte tronditëse: Blerta u nis nga Italia pas prindërve për t'i vrarë (FOTO LAJM) Vajza e madhe e familjes Pocesta është e dyshuara kryesore e autoriteteve për vrasjen e familjes së saj në Dibër të Madh
Masakra e familjes në Dibër, dalin detaje tronditëse nga hetimet Vrasja e tre anëtarëve të familjes Pocesta pak ditë më parë në oborrin e shtëpisë së tyre në qendër të qytetit, në Dibër
Një gjobë e papaguar solli ekzekutimin mafioz të biznesmenit? Detaje tronditëse nga hetimi Arjan Ferracaku u ekzekutua në mënyrë mafioze dy ditë më parë në zonën e Livadheve në Shkodër, ndërsa policia ka shoqëru
Detaje tronditëse, zbulohet kush kreu vrasjen makabre në Dibër Autore e vrasjes së trefishtë e cila ndodhi në Dibër në familjen Pocesta, është vajza e tyre e madhe, e cila gjithashtu
Artan Hoxha zbulon detaje tronditëse nga sulmi ndaj gazetares Sulmi me armë kallashnikovi mbi banesën e Klodiana Lalës, gazetare e njohur në Shqipëri, ka tronditur thellë opinionin p
Ish-mbrojtësi i Anglisë rrëfen historinë tronditëse me minjtë Ish-mbrojtësi i Anglisë dhe Tottenham Hotspur, Gary Mabbutt së fundmi ka zbuluar një histori trondistëse se si një mi i
Në prag të varfërisë ose lekë sa për të ngrënë bukë, shifrat tronditëse të kursimeve të shqiptarëve Shumica dërrmuese e familjeve shqiptare kanë të ardhura vetëm sa për konsum dhe nuk ia dalin dot të kursejnë para’.
Dëshmi tronditëse: Polici theu me shkelm djepin ku isha 6 muajsh, nëna më mbështolli me tjegulla Një nga ata persona që u pushkatuan në mesditën e 18 gushtit të vitit 1949 në Qafën e Valmirit si shenjë hakmarrje për n