999 rezultate për

tronditese

Deklarata tronditëse e ministrit turk: Presim një tërmet me magnitudë 7.5 në Stamboll Me 24 nëntor Turqia u godit nga një tërmet shkatërrimtar me magnitudë 6.8 sipas shkallës Rihter, i cili u mori jetën 38
TRONDITËSE/ Nëna 22 vjeçare u merr jetën 3 fëmijëve të saj (FOTO LAJM) Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në SHBA, ku një nënë 22 vjeccare ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur. 22-vjeçarja,
Histori tronditëse, si u rrezikua Ismail Kadare nga Banda e Lushnjës Pas vrasjes së Taullaut, banda e Lushnjes, ishte e vendosur të hakmerrej deri në fund ndaj çdo punonjësi të shtetit që u
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Gruaja rrëfen historinë tronditëse me ish-burrin polic: Na rreshtonte në shtëpi dhe... Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Deliko. Ajo ka
Britma e shpërthime, dalin pamjet tronditëse nga vendi ku u eleminua gjenerali iranian (VIDEO) Komandanti i Gardës Revolucionare të Iranit, Qassem Soleimani, që është vrarë sot në orët e para të mëngjesit në një sul
Me armë te koka duke i kërkuar "lefta", dëshmi tronditëse nga grabitja në Gjirokastër Një banesë në fshatin Terihat, Bashkia Dropull ka rënë pre e grabitësve gjatë natës. Persona ende të paidentifikuar,
Tronditëse: Pronari grek abuzoi me të bijën 13 vjeçare, babai vret dashnorin e gruas Një dëshmi tronditëse vjen nga emisioni "Pa Gjurmë", ku në qendër është një familje shqiptare. Pronari grek ku ata p
Gruaja shqiptare rrëfen momentet tronditëse: Ia vranë djalin dhe të shoqin para syve “Historia ime” ka sjellë sot një ngjarje të rëndë të ndodhur në 1 Tetor të vitit 2019. Konflikti për pronën, i mori jetë
Ish- ministri për atentatin ndaj prokurorit Ndoj: Do dalin fakte tronditëse "Fakti që dosja e tij ndodhet, siç raportohet në makinë e prokurorit të Durrësit, ky është një fakt tronditës." Stud
Djali kërkon dënim me vdekje për babain: Tufa publikon letrat tronditëse nga komunizmi Shkrimtari i njohur Afron Tufa ka publikuar dy letra të dy bijve që kanë kërkuar dënimin me vdekje të babait gjatë dikta
Beteja njeri-mjedis, imazhet tronditëse që nuk do ti ndahen njerëzimit (FOTO LAJM) Një foto e frikshme,teksa uji i rrëmbyeshëm gjatë përmbytjeve në Indi kishte marrë me vete edhe një peshkatar, ka fituar
Dalin detajet tronditëse, dritë mbi zhdukjen e Bleona Matës Rrëmbimi i një fëmije 7-vjeçar nga fshati Goran i Mesem i Maqedonisë së Veriut që u trajtua ditën e sotme në emisionin "
Tërmetet tronditën vendin, reagon Basha Kreu i PD-së, Luzlim Basha, ka reaguar pas tërmeteve të fuqishëm që goditën vendin pasditen e sotme. Me një mesazh so
Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës (VIDEO) Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar
Dëshmia "tronditëse" e të riut që vrau shokun me thikë: Do vrisja dhe të tjerë Oficerë të Policisë Gjyqësore Dibër kanë rimarrë në pyetje Fatjon Ketën, të dyshuarin kryesor për vrasjen e 21-vjeçarit
TRONDITËSE/ OBSH thotë se çdo 40 sekonda ndodh një vetëvrasje në botë Rreth 800 000 persona i japin fund jetës çdo vit në botë, një në 40 sekonda, shifra që mbeten alarmante edhe pse përqind
Tronditëse, elefantët shkelin njerëzit në paradë (VIDEO) Një paradë në Sri Lanka ka rrezikuar të përfundojë në tragjedi pasi dy elefantë kanë marrë përpara dhe kanë shkelur njer
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit
Hedh fëmijët nga kati i pestë, arsyeja është tronditëse Mbrojtja e fëmijëve nga rreziku është një nga përgjegjësitë më të rëndësishme të prindërve. Nëse lind një situatë e rrez