999 rezultate për

trondit

PAMJET/Tërmeti tmerron durrsakët, të gjithë në rrugë për të shmangur sërish tragjedi (VIDEO) Shqipëria është tronditur sërish nga dy tërmete të njëpasnjëshme dhe të fuqishëm në pak sekonda. Tërmeti i fuqishëm
ZYRTARE/ "Tronditet" Interi, Lautaro dënohet dhe humb 'derbin' Interi i frikësohej një dënimi të Martinez pas konfrontimit me gjyqtarin në ndeshjen me Cagliarin. Gjykata sportive k
Del Piero i tronditur: Nuk kam fjalë, Bryant shembull për mua Legjenda e Juventusit dhe e kombëtares së Italisë, Alex Del Piero ka reaguar pas lajmit për vdekjen e Kobe Bryant. "J
2020 nisi me përgjakje, ngjarjet që tronditën shqiptarët këtë janar (FOTO LAJM) Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pa
Deklarata tronditëse e ministrit turk: Presim një tërmet me magnitudë 7.5 në Stamboll Me 24 nëntor Turqia u godit nga një tërmet shkatërrimtar me magnitudë 6.8 sipas shkallës Rihter, i cili u mori jetën 38
Napoli trondit Juven, nuk mjafton CR7 (VIDEO) Napoli ka mposhtur 2-1 Juventusin në San Paolo. Bardhezinjtë kanë zhvilluar një lojë të dobët dhe nga kjo pëfitoi Napoli
Tronditet sërish Turqia, tre lëkundje të forta në 15 minuta Turqia ka përjetuar një tërmet shumë të fuqishëm ditën e djeshme me magnitudë 6.8 i shkallës rihter. Deri më tani jan
TRONDITËSE/ Nëna 22 vjeçare u merr jetën 3 fëmijëve të saj (FOTO LAJM) Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në SHBA, ku një nënë 22 vjeccare ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur. 22-vjeçarja,
Tronditet Turqia, tërmeti prej 5.6 i shkallës righter shkund vendin (FOTO LAJM) Një tërmet i fortë ka goditur ditën e sotme Turqinë. Pak minuta më parë tërmeti me forcë 5.6 të shkallës righter ka
Histori tronditëse, si u rrezikua Ismail Kadare nga Banda e Lushnjës Pas vrasjes së Taullaut, banda e Lushnjes, ishte e vendosur të hakmerrej deri në fund ndaj çdo punonjësi të shtetit që u
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Spali i Berishës trondit Atalantën në shtëpi (VIDEO) Atalanta ka pësuar një pësuar një humbje shokuese në shtëpi teksa SPAL fitoi 2-1 në ndeshjen e së hënës. Me këtë rezult
E përdhunuan dhe e mbytën, flet bashkëshorti i Dritës: U lut mos e vrisnin Përdhunimi dhe vrasja e 50 vjeccares në Mallakastër, ka tronditur gjithë shqipëtarët. Tre adoleshentët pranuan gjarjen,
Pamje nga masakra që tronditi botën, tmerri që bënë serbët në Reçak (VIDEO) “Kujdes nënë, ata do të vrasin”, ishin fjalët e fundit e Halim Beqirit, 12 vjeçar. Një plumb e goditi pas qafe. Kishte g
FIFA trondit Superioren, bllokon merkaton e dy skuadrave Një lajm i beftë ka tronditur Kategorinë Superiore. Organizmi më i lartë i futbollit botëror, FIFA ka bllokuar merkat
Gruaja rrëfen historinë tronditëse me ish-burrin polic: Na rreshtonte në shtëpi dhe... Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Deliko. Ajo ka
"Tronditet" San Siro, Atalanta barazon rezultatin (VIDEO) Atalanta ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interi në San Siro. Golit të Martinez në minutën e 3' i është përgj
Rrëfimi tronditës i 63-vjeçares: Babai më shiti për 50 mijë lekë “Historia ime” në Tv Klan ditën e sotme ka sjellë historinë e trishtë të 63-vjeçares Fatime Fregjaj. Ajo në studio ka t
Tronditet Barcelona, Atl. Madrid triumfon dhe pret në finale Realin (VIDEO) Përmbysje dhe ripërmbysje. Finalja e Superkupës së Spanjës është totalisht madrilene. Pas Realit të Madridit që kaloi
Sapo hyn në Kosovë Florjan Binajt i vjen mesazhi tronditës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj është irrituar pa masë sapo ka kaluar kufirin për në Kosovë. Aktori i njohur