999 rezultate për

trofe

Arsenal mposht në finale Chelsean, Arteta fiton trofeun e parë si trajner (VIDEO) Mikel Arteta ka regjistruar trofeun e parë të tij në karrierën si trajner, duke fituar Kupën FA me Arsenal. Arsenal i
Ndodh në Rusi, lojtarët e Zenit aksidentalisht dëmtojë trofeun gjatë festës (VIDEO) Zenit St Petersburg ka fituar Kupën e Rusisë për sezonin 2019/2020, falë fitores 1:0 ndaj FC Khimki. Gjithçka shkoi m
30 momentet më dramatike në futboll gjatë dekadës 2010-2019 (VIDEO) Futbolli padyshim është sporti më i ndjekur në planet dhe numuron miliona shikues në mbarë botën. Në këtë video ju do
Ronaldo paraqitje zhgënjyese, portugezi statistika katastrofë ndaj Sassuolos Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyerse në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e bar
Dorëzoi dy trofetë e fituar, Flick: Pas pushimeve, duam Champions-in Trajneri i Bayern Munchen, Hansi Flick, kishte nderin të dorëzonte dy trofetë e fituar këtë sezon në muzeun e klubit.
E BUJSHME / Muriqi do të mbetet te Fenerbahçe për të fituar trofe Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk do të largohet nga skuadra e Fenerbahçes gjatë kësaj vere. Mu
"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
Ka fituar pafund, Neuer stërvitet me trofeun e Bundesligës (VIDEO) Manuel Neuer ka fituar për vitin e 8-të radhazi titullin kampion në Bundesliga. "Daily Mail" ka publikuar videon spec
Ndryshimi drastik i Liverpool që bëri në skuadër për të arritur te trofetë Të kthehemi në tetor 2015, ku Jurgen Klopp zëvendësoi Brendan Rodgers si trajner i Liverpool dhe Reds ishin ne vendin e
Me lot në sy i ndarë nga shokët përcolli penalltinë e fundit, Callejon largohet nga Napoli me trofeun e parë (FOTO LAJM) Shtatë vite te Napoli, por pa fituar kurrë asgjë. Sulmuesi anësor spanjoll Jose Callejon, për çudi ka qenë gjatë tërë
Humbën Kupën e Italisë, rrjeti shpërthen në meme ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi nuk arriti të dilte triumfator në finalen e Kupës së Italisë përballë një Napoli të etur dhe agresiv duke shfa
Gattuso kërkon trofeun e parë në finale të Kupës së Italisë Gennaro Gattuso do të tentojë të fitojë trofeun e parë në karrierën si trajner dhe të dëshmojë se sjellë më shumë në ban
31 vjeç, Lewandowski paralajmëron se akoma nuk e ka arritur kulmin Sulmuesi i Bayern Munich nuk ka qenë asnjëherë në tre të parëtt për çmimin më prestigjioz individual të futbollit, rekor
Superkompjuteri parashikon rënditjen e Premier League, Arsenal e Tottenham përballen me katastrofën (FOTO LAJM) Superkompjuteri ka parashikuar se si do jetë në fund tabela e Premierë Ligës. Sipas këtij të parashikimit, Liverpool
Kush është ndihmëstrajneri i ri i Manchester City, nuk ka fituar trofe në 37 vjet karrierë, por Guardiola ka mësuar shumë nga ai Kur u pa emri i tij si numër dy në stolin e Manchester Cityt, krijoi shumë huti në botën e futbollit, sidomos atë anglez
Suarez ambicioz pas pandemisë: Duam trofe La Liga edhe zyrtarisht ka njoftuar se do të rinis sezonin, duke bërë kështu që skuadrat të përgatiten tashmë më intensi
Nga Rangers te Barcelona, ja 30 klubet që kanë më shumë trofe në histori Forma është e përkohshme, por klasi është i përhershëm, dhe 30 klubet më të suksesshme në futbollin botëror janë goxha t
Marcelo: Te Reali jemi të pangopur, kur fitojmë një trofe e duam menjëherë tjetrin Marcelo mezi pret të rikthehet në fushë, të triumfojë sërish, sepse kjo është ADN e klubit ku bën pjesë, më të titulluar
"Sadna" e penduar pas ndërhyrjeve në fytyrë: Katastrofë, nuk dukesha mirë (FOTO LAJM) Aktorja e serialit indian "Bidaai", Sara Khan ose siç e njohim ndryshe "Sadna" bëri një ndërhyrje në fytyrë vitin që lam
Tata Martino: Barcelona, viti më i keq i karrierës sime Trajneri i Meksikës, Tata Martino, ka deklaruar se sezoni i kaluar në drejtim të Barcelona-s ka qenë më i keqi i karrier