999 rezultate për

triumfuan

Shqipëria dhe Kosova triumfuan, Rama: Super mbrëmje (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përshëndeti fitoren e dyfishtë, të Kosovës dhe Shqipëisë në ndeshjet respektive ndaj
Triumfuan në derbi, zbardhet fjalimi motivues Gegës para ndeshjes Partizani po e shijon kryesimin dhe kjo ka bërë që edhe klubi të funksionojë ndryshe. Përmes një videoje, klubi ka publi
Liverpool u gëzua kot, Ronaldo është gati për finalen Dëmtimi i Ronaldo dhe mëndësia që ai të humbasë finalen e Ligës së Kampionëve ishte pika kryesore e diskutimeve këtë ja
Reagon e buzëqeshur Barcelona pas shortit me Romën Barcelona peshkoi Romën në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Menjëherë pas shortit, Barcelona ka reaguar në
Turneu i UEFA-s për U16, Shqipëria mposht Armeninë Shqipëria ka fituar sërish përballë Armenisë, por kësaj radhe me grupmoshat U16. Kombëtarja kuqezi që drejtohet nga Alba
Dështim i madh për Liverpoolin (VIDEO) Hull City ka arritur të bëjë surprizën dhe të fitojë përballë Liverpoolit, me rezultatin minimal 1-0. Kjo ishte një f
KSHZ: VMRO-DPMNE dhe BDI triumfuan Kryetari i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve në Maqedoni Boris Kondarko ka njftuar se Bashkimi Demokratik për Integrim