999 rezultate për

triumfonte

Fitorja e Krasniqit, Mavraj bën komentin epik: Ia ke fik dritat Robin Krasniqi është kampioni i ri i botës, në WBA (regular – i thjeshtë) dhe IBO. Djaloshi nga Juniku i Kosovës bëhe
Juve nuk humb kurrë në prill me Milanin Juventus-Milan do të jetë supersfida e javës së 33-të e Serie A. Në pritje për të parë duelin në fushën e lojës, statist