999 rezultate për

triumfit

Prezantohet ekspozita dhe albumi i triumfit historik "EURO 2016" (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sot në sallën e Muzeut Kombëtar, albumin fotografik për “EURO 2016”. Al
Alarm për bombë në Paris Zona përreth Harkut të Triumfit në Parisin qendror është evakuuar pas një alarmi për bombë pasditen e sotme. Linjat e
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
Bayerni drejt triumfit në Kupë, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Bayerni duket i pandalshëm në Gjermani. Pas fitimit të titullit kampion, është shumë pranë edhe fitimit të Kupës. "Ba
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
Pranë triumfit, Bayern Munchen nuk do të festoj titullin në 'Marienplatz' Bayern Munich është drejt triumfit në Bundesliga. Gjiganti bavarez kryeson ligën elitare në Gjermani me 7 pikë më shu
Festa e "çmendur" në dhomat e zhveshjes së Tiranës pas triumfit në derbi (VIDEO) Tirana mori një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme ndaj Partizanit për llogari të javës së 24-të në Kategorinë Su
Festa e Real Madridit në dhomat e zhveshjes pas triumfit në Superkupë (VIDEO) Lojtarët e Real Madridit ishin shumë të lumtur teksa u kthyen në zhveshtoren e tyre në stadiumin King Abdullah Sports Ci
Kryeqyteti "vishet" bardheblu, ja reagimi i "Tirona Fanatics" pas triumfit kundër Partizanit Ultrasit e Tiranës nuk janë përmbajtur pas mbylljes së periudhës së gjatë pa fitore ndaj armiqve të përjetshëm të Partiz
Pogradeci-Apolonia, supergoli i Liçkollarit nga distanca (VIDEO) Është duke u luajtur në stadiumin “Gjorgji Kyçyky” të qytetit të Pogradecit, sfida mes vendasve të trajnerit Ardian Abaz
Formacionet e mundshme, Tottenham-Bayern Munich, gjermanët pa 3 titullarë (FOTO LAJM) Sot në mbëmje do të luhet supersfida e mbrëmjes me Tootenhamit dhe Bayern Munich. Skuadra e Pochettinos vjen në këtë
Pas triumfit me Islandën, rrëfehet Reja: Dua të punoj si shqiptar Triumfi 4-2 ndaj Islandës, riktheu entuziazmin tek ekipi Kombëtar. Për këtë meritë ka padyshim edhe trajneri Edi Reja. I
Pas triumfit të Kosovës, tërbohen mediat serbe (FOTO LAJM) Kosova arriti të triumfonte ndaj Çekisë me përmbysje në takimin e vlefshmë për Grupin A të eliminatoreve të Europianit f
Bernard Challandes flet pas triumfit historik Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes është shprehur shumë i lumtur pas fitores historike kundër Republikës së Çekisë.
Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Holanda befason Van Dijk dhe Wijnaldum pas triumfit në Champions League (VIDEO) Nuk ka pushim për futbollistët e Liverpoolit. Shumica prej tyre pas triumit në Champions League ndaj Tottenhamit, janë b
Klopp pas triumfit në finale: Zakonisht jam gjysmë-tapë, por nuk kam pirë ende as ujë Më në fund ka një finale të fituar për Jurgen Klop. Trajneri i cili kishte humbur dy finale më parë në Ligën e Kampionev
Strakosha flet pas triumfit në Kupën e Italisë Thomas Strakosha ka triumfuar në mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Italisë ndaj Atalantës. Portieri i Kombëta
Aguero: Fitorja ndaj Liverpool-it, çelsi i triumfit tonë Aguero mendon se triumfi në derbi ndaj Liverpoolit në janar, ishte ndeshje vendimtare për titull, që tregoi gjithçka dhe
Pas triumfit ndaj Ajax-it, lojtarët e Tottenhamit shpërthyen në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Tottenhami bëri dje mrekullinë duke përmbysur Ajaxi-in në pjesën e dytë pas dy golave të holadezëve në pjesën e parë.