999 rezultate për

tritolit

10 të shoqëruar për tritolin në makinën e biznesmenit Policia e Tiranës ka shoqëruar dhjetë persona për vendosjen e tritolit në makinën e biznesmenit fierak, Nuredin Suli.
Arrestohet i shumëkërkuari Baftjar Bruka Policia ka bërë me dije se është arrestuar në Norvegji Baftjar Bruka, i cili dyshohet se është bashkëpunëtor i Vladimir
Berisha bën bilancin për 2014: Viti i tritolit Gjatë një komunikimi që ka realizuar me gazetarët, ish kryeministri Berisha e ka cilësuar 2014 si viti i tritolit dhe i
"Banda e Tritolit", Karçini, Mëhillaj e Mexhaj kërkojnë gjykim të shkurtuar Tre nga të arrestuarit të përfshirë në procesin gjyqësor ndaj "Bandës së Tritolit" kanë kërkuar sot gjykim të shkurtuar
Krujë, prokuroria hetim për zhdukjen e 12.000 kallëpeve tritol, një në pranga Prokuroria e Krujës ka nisur hetimet për të zbuluar skemën e zhdukjes së 12.000 kallëpeve tritol. Sipas Prokurorisë trit
Anëtari i “bandës së tritolit” i vë flakën qelisë Një i burgosur i ka vënë sot flakën qelisë. Sipas policisë Ndriçim Gjokona u ka vënë flakën krevatit dhe rrobave të shtr
Banda e tritolit, Gjykata e Lartë refuzon rekursin e Ilir Karçinit Gjykata e Lartë "shuan" shpresat e Ilir Karçinit për liri. Biznesmeni kishte bërë rekurs në gjykatën supreme, duke kërku
Bozdo: Bllokimi i Bulevardit me urdhër të Ramës Nënkryetari i Bashkisë së Tiaranës Enno Bozdo akuzoi sërish sot kryeministrin Rama për pezullimin e punimeve të bulevard
Baza e tritolit, gjykata lë në burg 75 vjeçarin Gjykata e Shkodres vendosi masen e sigurise arrest me burg për 75 vjeçarin Taf Balilaj nga Gruemire e Malesise së Madhe
Halimi: Vendimi i Kushtetueses për INUK, vendim drejtësie Nënkryetari i grupit parlamentar të PD-së, Eduard Halimi, ka përshëndetur vendimin e gjykatës Kushtetuese për rrëzimin e
Pamjet e zbulimit të bazes së tritolit në Malësinë e Madhe (VIDEO) Policia publikon detaje lidhur me operacionin e djeshëm ku u zbulua një bazë tritoli në një fshat të largët në Malësinë
Banda e tritolit, shtatë gjurmë gishtash në ashensorin e Kollozit Vrasësi me pagesë Julian Sinanaj ka dhënë të tjera dëshmi të cilat provojnë krimet që ai ka kryer në bashkëpunim edhe me
'Banda e Tritolit', zhduket vrasësi i dytë Asnjë gjurmë nga shtetasi me inicialet J.M., i dyshuar si vrasës i dytë i bandës së tritolit. Mësohet se ai ka braktisur
Banda e tritolit, nën hetim 2 efektivë policie Dy policë të cilët akuzohen se kanë ndihmuar bandën e tritolit janë vënë nën hetim. Mësohet se dy efektivë policie kanë
Berisha: Banda e tritolit është banda e qeverisë Ish kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha shkruan në profilin e tij në Facebook se banda e tritolit është banda e qever
Gjika: Dervishi shpif, unë s'fshihem pas klanit të tritolit Kryetari i Bashkisë së Vlorës Shpëtim Gjika e ka cilësuar si shumë të rëndë dhe aludim deklaratën e prefektit të qarkut
Arrest me burg për grupin e tritolit Update- Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi të premten masën e sigurisë të arrestit me burg për dy prej të arrestuarve, pj
Balla: Kallëzim penal ndaj Imamit, abuzoi me shitjen e tritolit Ministria e Mbrojtjes depoziton një tjetër kallëzim penal për korrupsion ndaj ish-ministrit Arben Imami. Lajmi bëhet i d
Vlora, kryeqendra e tritolit (FOTO LAJM) Vlora mban rekordin e shpërthimeve me eksploziv në vitet e fundit. Ngjarja më e rëndë mbetet padyshim ajo e vrasjes së g
Kompleksi “Jon”, vazhdon boshatisja e shtëpive nga banorët Banoret e Kompleksit “Jon” kanë nisur boashtisjen e shtëpive të tyre pas vendimit të qeverisë për dëmshpërblimin. INUK u