999 rezultate për

tritolit

Shpërthimi i tritolit trondit Vlorën Një shpërthim i fuqishëm tritoli është ndjerë në orët e vona të natës në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në një
FNSH rrethon shtëpinë e Xhisielës Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt janë pozicionuar pranë shtëpisë së Xhisiela Malokut pas shpëthimit të tritolit gjatë orëve
EMRI/ Zbulohet porositësi i tritolit në Bathore Është zbardhur identiteti i porositësit të tritolit në Bathore në banesën e Policia e Gazmir Dacit. Bëhet fjalë për S
Gardisti me emër dhe mbiemër i rrëfen Berishës ngjarjen e tritolit në Vlorë Ish Kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në facebok mesazhin e ardhur nga nje gazetar me banim në suedi i ci
Brenda fabrikës së tritolit në Durrës, ku u zhduk pronari italian Të 25 punëtorët e fabrikës së plastikës "Group Compozites" në Porto Romano ku u sekuestruan ditën e shtunë katër kallëpe
Tronditën qytetin, çfarë lanë pas dy shpërthimet e tritolit në Vlorë Në orët e para të ditës së sotme në Vlorë kanë ndodhur dy shpërthime kontrolli të cilat kanë tronditur qytetin bregdetar
Zbardhet vendim, arrest me burg për grupin e tritolit në Elbasan Gjykata e Elbasanit ka dhënë "arrest me burg" për të gjithë anetarët grupit që u arrestuan nga policia në kuader të Oper
30 kallëpe tritol, zbulohen lëvizjet e “bandës së tritolit” në Fushë-Krujë (VIDEO) Polica e Durrësit ka vënë në pranga 4 shtetas pasi gjatë kontrollit u janë gjetur dhe sekuestruar 30 kallëpë me lëndë pl
Banda e tritolit, Sinanaj: Kush e porositi vendosjen e mines prefektit të Vlorës… Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda dënoi me 30 vjet burg Julian Sinanajn, protagonistin e “bandës së tritolit”. Sinanaj
"Mjeshtri" i bombave me celular, Julian Sinanaj i shpëton burgut të përjetshëm Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda shpalli mesditen e sotme vendimet për "Bandën e Tritolit" duke dënuar me burgim të p
Fushë-Krujë/ Arrest me burg për 3 persona, tritol biznesit për krushqinë e prishur Prokuroria e Krujës ka kërkuar caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg” për tre persona, të dyshuar se kanë vendosu
DETAJET/ Vendosja e tritolit për të kërcënuar zv.drejtorin e ALUIZNI-t Lidhur me shpërthimin e mjetit të zëvendësdrejtorit të ALUIZNI-t në Durrës, Gerti Aleksi, grupi hetimor ka dhënë detaje
“Banda e Tritolit, arrestohet Ilir Karçini. Porositi bombën ndaj rivalit Piro Bare Rikthehet ngjarja e bujshme e vrasjeve me tritol. Policia arrestoi sot bizesmenin e gazit Ilir Karçini, i akuzuar se kis
Zbardhet dëshmia e autorit të tritolit: U hakmorra për babain Nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4 u arrestua në flagrancë 28 vjeçari Erion Duçka. Ky i fundit u prangos pasi
"Banda e tritolit"/ Shtyhet vendimi në Gjykatën e Krimeve të Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë paraditen e sotme vendimin përfundimtar për “Bandën e tritolit”, ndërsa ka vendosur
Shpërthimi i tritolit në Tiranë, ja detajet e reja Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në shkallën e parë, ngjitur me banesën e ish-drejtorit të Postës së Dibrës, Naim Ka
Tritol përpara lokalit, policia nis hetimet Një sasi e konsiderueshme tritoli është gjendur në ambjentet e jashtme të një lokali në unazën e qytetit të Elbasanit.
Tritolin Tahirit ia vuri Shullazi pas sherrit me të e vrasësin me pagesë! Ish-kryeministri Berisha ka publikuar në profilin e tij një mesazh të ardhur nga një person me iniciale R.N., i cili pre
Tritoli në Fushë-Krujë, autori me precedentë penalë Uniformat blu kanë arritur që të hedhin dritë mbi vendosjen e tritolit në Fushë-Krujë, ndërsa autori është me precedentë
Vrasësi me pagesë Julian Sinanaj në pritje të dënimit Gjatë seancës së të enjtes, Gjykata e Krimeve të Rënda ka përfunduar gjykimin ndaj vrasësve me pagesë, në të ashtëqujtur