999 rezultate për

trishtuar

E zbulon bashkëkombasi i tij te Reali: Hazard është i trishtuar Thibaut Courtois pranon se Eden Hazard është pak i dëshpëruar, pas largimit nga skuadra shkaku i lëndimit. Ylli i Kom
Roza Anagnosti në lot për Teatrin: Nuk e justifikoj policinë Aktorja Roza Anagnosti nuk ka mundur të mos e shfaqë trishtimin për atë që po ndodh tek Teatri teksa është përlotur.
"Nuk i përqafova dot", me tortë te dera Ermal Mamaqi tregon ditëlindjen më të trishtë (FOTO LAJM) Artisti Ermal Mamaqi festoi dje ditëlindjen, por kjo ditë e ka gjetur të trishtuar dhe larg njerëzve të tij të afërt, pë
Ermal Mamaqi kalon ditëlindjen më të trishtuar të jetës: I lashë prindërve një tortë tek dera Ditën e sotme, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi ka mbushur sot 38 vjeç. Mirëpo, siç ai ka treguar vetë, kj
Historia e trishtuar e Marilyn Monroe Ajo është konsideruar si ikona e viteve 50-të. E bukur elegante, dhe një muzë frymëzimi për shumë kënd që ka bashkëpunu
Shpërthen Kate Middleton: Nuk e shoh dot William-in të trishtuar, dhe ja kush e ka fajin (FOTO LAJM) Në gjithë këtë zhurmën mediatike që kanë krijuar Meghan Markle dhe princi Harry, të gjithë duken se e kanë dhënë mendimi
Sot "e hëna blu", si ju gjeti këtë mëngjes dita më e trishtuar e vitit Sot është 20 janar dhe është e hëna blu, dita më e trishtuar e vitit. Mendohet se dita e sotme është një nga ditët k
Ndahet nga jeta ish-bashkëshorti i princeshës së Norvegjisë Ari Behn, ish-dhëndri i mbretit të Norvegjisë, ka vdekur në moshën 47-vjeçare. Lajmin e ka dhënë zëdhënësi i tij. Beh
Mourinho i trishtuar: E urrej racizmin në shoqëri, e urrej racizmin në futboll Racizmi që Antonio Rudiger e ka përjetuar gjatë fitores së Chelseat 2:0 ndaj Tottenhamit të dielën në Londër, e ka trish
Nano: Rama është kryeministri më i trishtuar në botë Në programin “Historia ime” në Tv Klan i ftuar ka qenë opinionisti Mustafa Nano. Ai ka folur për librin e tij më të f
Rakitic sulmon ashpër Barcelonën dhe Valverden: Ma morën topin Lojtari i Barcelonës, Ivan Rakitic, këtë sezon ka humbur statusin e të qenit titullar në taktikat e trajnerit Ernesto Va
Vidal "i shkel syrin" Interit: Nuk po luaj, jam i trishtuar Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur për merkaton e janarit. Kiliani është ndjekur nga afër prej Interit,
"I paharruar", Ermali i trishtuar, rikthehet pas 8 vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin! (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë! Rrugës për në Përmet ai ka n
Sane tek Bayern, flet Guardiola: Jemi të trishtuar Leroy Sane është kthyer në objektivin e madh të Bayern Munich këtë merkato. SIkurse raportojnë mediat e huaja, kampionët
Guardiola për Sane: Nëse ai do të largohet, do të jem i trishtuar Pep Guardiola ka përsëritur dëshirën e tij që Sane të qëndroj te Manchester City përkundër kërkesës së madhe të Bayernit
Reperi i famshëm arrestohet për prodhim të pornografisë me të mitur, e bija tenton vetëvrasjen R. Jelly u arrestua nën akuzën e prodhimit të pornografisë me të mitur, trafikim dhe abuzim seksual. Lajmi për të bëri x
Pas përgjimeve të "Bild"/ Basha: Dy trishtimet e mia të kësaj të hëne Basha e filloi teorikisht deklaratën e tij për mediat, teksa bëri të ditur sesi plaçkitja e Shqipërisë nga bota e malavi
Del nga burgu i dyshuari për vrasjen e Majollarit, nëna e trishtuar tregon prapaskenat Pas një viti nga vrasja e Marjo Majollarit në Tiranë prokuroria nuk ka asnjë të dyshuar dhe të arrestuar. Me kërkesë të
Pique i del në mbrojtje Valverdes: Jemi të trishtuar, por do të fitojmë trofe të tjerë "Nuk ka justifikime, jemi Barcelona. Kemi detyrimin për të fituar gjithçka". Nëse këtë e thotë Gerard Pique, dikush që k
Konfirmoi largimin nga Roma, De Rossi zbulon të ardhmen e tij Mesfushori i Romës, Daniele De Rossi thotë se shumë shpejt do të ketë lajme për klubin e tij të re, derisa shprehet se e