999 rezultate për

tringa

Tringa për Genc Prelvukajn: U lidh me Eni Koçin dhe më fshiu nga Instagrami Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të a
"Pasi u lidh me Enin", këngëtarja shqiptare zbulon hatërmbetjet me Genc Prelvukaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tringa Kay ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA. Gjatë intervistës, Tringa
U divorcua nga gruaja me dy vajza, këshilltari i Lekajt nis dashurinë me asistenten (FOTO LAJM) Shefi i Kabinetit të ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, Argjend Zejnaj ka filluar lidhje të re dashurie më asisten
Këngëtarja shqiptare prezanton për herë të parë të dashurin Këngëtarja shqiptare Tringa Kay edhe pse nuk kursehet në rrjete sociale, disa gjëra të jetës së saj orivate i ka mbajtur
Ja çfarë tha Tringa e Prekazit një vit para se të vdiste në betejën e marsit të 98-ës (VIDEO) Sala Jashari, nëna e Sahit Jasharit, i plagosur në betejën në mbrojtje të Familjes së Adem Jasharit, kishte thënë se ka
Sulmi ndaj autobusit, polumbarët kërkojnë armët në Vjosë Armët e përdorura nga katër grabitësit që sulmuan autobusin e linjës Athinë-Tiranë po kërkohen nga polumbarët në ujërat