E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

trindade

Akuzoi Neymar për përdhunim, modelja akuzohet për mashtrim (FOTO LAJM) Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar.
E papritur: Policia dyshon se akuzat për përdhunim ndaj Neymarit ishin të stisura Policia braziliane i ka filluar hetimet për ta zbuluar nëse Najila Trindade Mendes de Souza kishte akuzuar padrejtësisht
Vajzës së përdhunuar nga Neymar i largohet dhe avokati i dytë Danilo Garcia Andradem avokati i fundit i Najila Trindades, e ka lënë çështjen si pasojë e akuzave të bëra drejt tij nga
Akuzat për përdhunim, Neymar në polici (VIDEO) Ylli i futbollit i Brazilit Neymar është paraqitur në një stacion policor në Rio de Janeiro për të bërë një deklaratë pa
Gurë që të gëlltisin, njihuni me ujvarën më të rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Një pikë e pazakontë turistike në Brazil po tërheq shumë vizitorë nga mbarë bota, duke ju ofruar atyre një adrenalinë të