999 rezultate për

trillime

LSDM: Trillimet e korrierëve mediatik nuk do ta shpëtojnë Gruevksin LSDM në një njoftim për mediat thotë se korrierët mediatik vazhdojnë të përhapin të pavërteta dhe bëjnë propagandë të pa
AAK-LDK vazhdojnë përplasjet Akuzat mes AKK-së dhe LDK-së mesa duket nuk kanë të ndalur. Partia e Ramush Haradinajt ka reaguar ndaj një komunikate të
Babai i dy motrave: Fjalët e vajzave janë trillime, na turpëruan për herë të dytë Hiqmet dhe Anila Kajtazi, prindërit e Orialdës dhe Klevisës hedhin poshtë të gjitha akuzat e ngritura nga dy motrat e mi
Xhaka: Unë te Bayerni? Trillime Granit Xhaka përgënjeshtroi raportimet që pretenduan se futbollisti me origjinë shqiptare i Borussia Monchengldbach do t
Reagon vajza e Fahri Musliut: Të gjitha ç'kanë dalë në media janë trillime Pas artikujve në media të ndryshme se babai i Aleksandër Vuçiçit mund të jetë gazetari nga Kosova, Fahri Musliu, ka reag
Teuta Rugova: Nuk e tradhëtoj LDK-në Vajza e presidentit historik, Ibrahim Rugova, Teuta ka thënë se ajo ka qenë, ështe dhe do të mbetet me Lidhjen Demokrati
Skandal, mësuesit maqedonas iu mësojnë nxënësve se Pjetër Bogdani ka qenë sllav Asocacioni i Arsimtarëve të Historisë së Maqedonisë, (AAHM), ka hapur një faqe në rrjetin social, Facebook, ku thuhen tr
Ermira Mehmeti: Jam e gatshme të sfidoj padrejtësitë dhe trillimet ndaj meje Ish-deputetja e BDI-së në parlamentin e Maqedonisë, Ermira Mehmeti është shprehur se del ballëlartë përpara votuesve shq
Akuzat për incest, Leka Zogu: Trillime të neveritshme Familja Mbretërore reagon lidhur me lajmin e publikuar në një të përditshme ku mbreti Ahmet Zogu akuzohej nga një inform
Daçiq: Thaçi nuk e thotë të vërtetën Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është i pasaktë interpretimi i kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, se me
Berisha në Shkodër: Rama i shkretë në ide, i pasur në trillime (FOTO LAJM) I pranishëm në përvjetorin e 22-të, të themelimit të degës së PD-së në Shkodër, nën sloganin “Ne jemi ndryshimi, përpara
Shitja e armëve, MM: Akuzat e PS-së, shpifje dhe trillime Ministria e Mbrojtjes i është kundërpërgjigjur sërish sot akuzave të Partisë Socialiste për trafik armësh. Në një konfer
Berisha: Mandatin e ardhshëm nis gazifikimi i Shqipërisë Kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar transparent procesin për privatizmin e Albpetrol ndërsa akuzuar opozitën për shp
MM: Akuzat e Partisë Socialiste janë shpifje dhe trillime Ministria e Mbrojtjes i ka cilësuar si shpifje dhe trillime akuzat Partisë Socialiste për shitjen e armëve. Në një kon
Deklaratat e opozitës për koncesionet, Berisha: Trillime dhe dashakeqe Deklaratat e opozitës se kur të vijë në pushtet nuk do të njohë asnjë koncesion të dhënë nga qeveria, janë cilësuar si t
Reagon PD për vjedhjen e flamujve të PS-së Persona të panohur kanë vjedhur flamujt e partisë socialiste në zyrën e lagjes numër 8 në këtë qytet, në Korçë. Partia S
PD i pergjgijet Rames: Trillimet tua nuk ndryshojnë rezultatin Vetëm dy orë pas deklaratës së kreut të PS-së, Edi Rama i cili u shpreh se nuk do të