E FUNDIT/ Shqiptarët kërkojnë drejtësi, fillojnë arrestimet e protestuesve për "Mo
999 rezultate për

trikala

U nis për të vjedhur, 40 vjeçari shqiptar gjen vdekjen në aksident Mediat greke shkruajnë për një aksident të rëndë ku ka humbur jetën një shtetas. Një 40-vjeçar ra i vdekur në asfalt
Tragjedia me shqiptaren në Greqi, del raporti i mjekësisë ligjore Lajmi për vdekjen e 16 vjeccares shqiptare në Greqi shkaktoi një tronditje të madhe për opinionin publik. Sot ka dalë
Ishte lidhur me policin 10 vite më të madh? Detajet nga vrasja e shqiptares në Greqi Sot në orën 18:30 do të mbahet funerali i 16-vjeçares shqiptare e cila u gjend e pajetë në pyllin e oborrit të kishës Pr
Rama me pushime në Greqi? Kryeministri Edi Rama ka qëndruar të enjten në Trikala të Greqisë. Mediat vendase raportojnë se pasditen e 22 gushtit
Vendi përvëlohet nga zjarret, Rama bredh restorteve greke: Berisha tregon ku ndodhet tani kryeministri Ish-kryeministri Berisha shkruan se kryeministri Rama ndodhet restorteve të Greqisë, ndërkohë që vendi përvëlohet nga zj
Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi Një trup i pajetë që i përket një burri rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar, u gjet mëngjesin e sotëm jashtë kasolles k
U ther në burgun e Trikalas nga rusët, ky është identiteti i shqiptarit Kanë dalë në pah fotot dhe identiteti i shqiptarit i mbetur i vdekur disa ditë më parë në burgun famëkeq të Trikalasë në
Zbulohet dhe i fundit, historia dhe fati i 8 të arratisurve nga burgu i Trikalas në Greqi (FOTO LAJM) Policia ka identifikuar njërin prej grabitësve të thasëve me para nga bordi i avionit të "Austrian Airlines" në Rinas du
Grabitje, vrasje nga policia dhe arratisje: Fati i 8 të burgosurve të Trikalasë që tronditën Greqinë Vrasja e Admir Muratajt në një përballje me armë me policinë shqiptare gjatë super grabitjes së ditës së djeshme të 10 m
Arrestohet Fatos Sylaj, u arratis nga burgu i Trikalas Arrestohet në Tiranë një tjetër i dënuar, i arratisur nga burgu i Trikalas në Greqi. Burime nga policia e Tiranës bëjnë
Greqi, hetime për të arratisurit shqiptarë nga burgu i Trikalasë Policia greke beson se shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalase janë ndihmuar nga disa njerëz të tjerë dhe kjo bazoh
Alket Rizai mund të transferohet në tjetër burg Zyrtarët e burgut të Trikalas janë të shqetësuar për planin e shqiptarëve të arratisur për të liruar Alket Rizain. Pl
Greqi, policia vret 2 shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalas Dy shqiptarë të arratisur nga burgu i Trikalas në Greqi mbetën të vrarë mbrëmë gjatë një përleshjeje me forcat policore
Shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalas vrasin një polic grek Grupi i shqiptarëve të arratisur nga burgu i Trikalas kanë vrarë një polic grek rreth orës 02:30 të mëngjesit të sotëm.
Greqi, prangoset shqiptari i arratisur nga burgu i Trikalasë Policia greke ka arrestuar një nga shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalasë. Ermal Lita dhe një person tjetër u pik