999 rezultate për

tribunes

Punimet vazhdojnë me ritëm të lartë, kështu duket sot kompleksi i Partizanit (FOTO LAJM) Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet porta e
Punimet ecin me ritme të shpejta, stadiumi i Partizanit merr formë (FOTO LAJM) Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet port
Thirrje raciste ndaj Balotellit, shikoni çfarë bën lojtari (VIDEO) Pas rastit të Koulibaly në ndeshjen Roma-Napoli ku arbitri vendosi të ndërpriste ndeshjen disa minuta, tjetër episod rac
Stadiumi i ri i Partizanit, vjen lajmi i madh për tifozët (FOTO LAJM) Vijojnë punimet për ndërtimin e stadiumit në kompleksin e klubit të futbollit Partizani. I pranishëm ditën e sotme p
Tifozët e Atalantës shkulin stolat e tribunës (VIDEO) Suksesi i mbrëmshëm i Atalantës ndaj Udineses lë skuadrën e qytetit të Bergamos në vendin e katërt në renditjen e Serie
Tifozët i vënë zjarrin tribunës, ndërpritet ndeshja për Kupën e Gjermanisë (FOTO LAJM) Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin ëshët ndërpreë 15 minuta para fundit, për shkak të tifozëve në tribuna të ci
Ja ku kanë arritur punimet në "Arenën Kombëtare" (VIDEO) Punimet në stadiumin e ri që po ndërtohet në Tiranë, “Arena Kombëtare” po vijojnë me ritme të larta. Sipas të dhënave
Hetimi i UEFA-s, ja 6 pikat se si do të mbrohet Kukësi Pas ndërprerje së ndeshjes ndaj legias, Kukësi ka përgatiturm brjtjen në lidhje me atë që ndodhi në stadiumin “Qemal Sta
S'ka punime në "Loro Boriçi", klubi: Nuk mund ta lirojmë stadiumin Kaos me rindërtimin e stadiumit të Shkodrës "Loro Boriçi". Teksa prej tri javësh po flitet për nisjen sa më shpejt të pu
Armand Duka, kontroll "blic" në "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Kreu i FSHF-së, Armand Duka, inspekton nga afër punimet që po kryhen në "Elbasan Arena". Sipas asaj që shkruan "Panorama
"Flamurtar Arena", ja projekti turk për stadiumin e Vlorës (FOTO LAJM) Pronarët e rinj të Flamurtarit nuk po mendojnë dhe punojnë vetëm për afrimin e futbollistëve të rinj në skuadër gjatë me
Shembet stadiumi i Botërorit, 3 viktima (VIDEO) Tre persona mbetën të vdekur pasi çatia e stadiumit ku do të organizohet ceremonia hapëse e Botërorit të 2014-s, në Sao
Marrëveshja e Brukselit me “pushime” Kriza qeveritare në Serbi, pushimet verore por edhe problemet e Kosovës me Ligjin për Amnistinë kanë bërë që intensiteti
Ç'ka Balotelli me "astronautët"? (VIDEO) Mario Balotelli edhe njëherë është gjendur në qendër të vëmendjes, kësaj herë në fanellën e Italisë në ndeshje miqësore
100-vjetor pa stadium Më 31 maj Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha priti në zyrën e tij presidentin e Federatës Shqiptare të Futboll
Gjen golin por jo hekurat (VIDEO) Fabio Santon sulmues i ekipit Brazilian që luan në kategorinë e dytë Vitoria ka një mënyrë origjinale të festimit të gol