999 rezultate për

tribunen

Messi shënon, Maradona feston si i çmendur (VIDEO) Goli i Messit ndaj Nigerisë, i çoi në avantazh argjentinasit ndaj Nigerisë, dhe tashmë shpresojnë tek kualifikimi për në
Egjipt-Uruguai, zbulohet arsyeja pse stadiumi i ishte i boshatisur Mijëra karrige ishin bosh në ndeshjen e dytë të këtij Botërori mes Egjiptit dhe Uruguait. Vendimi i FIFA-s për të çua
Luhet ndeshja me Italinë, politikanët "zaptojnë" tribunën VIP në Shkodër Shqipëria do të përballet sonte në Shkodër me Italinë. Mësohet se në rradhët kryesore të stadiumit do të jetë tifozi
"Luftë" në tribunën e finales së LK, kush i ka të dashurat më seksi? (FOTO LAJM) Sfida mes Juventusit dhe Real Madridit, nuk do ta ketë gjithë fokusin vetëm në fushë. Një “luftë” e madhe do të bëhet
Abramovich e mbush tribunën me ish-yjet e Chelseat ndaj "topçinjve" (FOTO) Presidenti i Chelsea-t, Roman Abramovich ka shpërndarë ftesë të veçanta për derbin ndaj Arsenalit, duke ftuar disa nga y
Turqi-Kosovë, zbulohen çmimet e biletave dhe vendi ku mund t'i blini Federata e Futbollit të Turqisë, ka zbuluar sot çmimin e biletave për ndeshjen Turqi- Kosovë, që zhvillohet më 12 nëntor
Presidenti i Islandës braktis tribunën VIP, ulet me tifozët Performanca e Islandës në “Euro 2016” vijon të tërheqë vëmendjen e shumë mediave ndërkombëtare. Pasi Anglia u eliminua v
Lazio pëson gol kur minutat kishin mbaruar, nxehet Tare (FOTO LAJM) Nisi me një barazim në fushën e Dnipros aventura europiane e Lazios. Skuadra romane shënuan të parët por pësuan gol në m
Skënderbeu-Beshiktash, ja çmimi i biletave për ndeshjen lubi kampion i Shqipërisë njofton se do të hedhë në treg që sot pasdite biletat e ndeshjes Skënderbeu-Beshiktash. “Bilet
Danimarka, masa ekstreme ndaj Shqipërisë Danimarka është përgatitur për masa ekstreme për ndeshjen e së premtes ndaj Shqipërisë. Dhe ka ndodhur kështu sepse forc
Ja çfarë do publikojë Zaevi në "bombën" e tetë Mbi 120 gazetarë, kameramanë e fotoreporterë janë akredituar që të ndjekin drejtpërdrejtë “bombën” e tetë me radhë që so
Samuel Eto'o në tribunën e "Marassi"-t (FOTO LAJM) "Samp, jam gati për sfidën e re". Sulmuesi kamerunas Samuel Eto'o ka kaluar vizitat mjekësore dhe është ulur në tribunën
"Qemal Stafa", ja vendosja e tifozëve për derbin Pasi derbi fitoi të drejtën të luhet me praninë e dy tifozerive, tashmë është momenti i ndarjes së tyre në sektorët e ve
Turp! Çmimet e Serbi-Shqipëri më lirë se Shqipëri-Danimarkë Një biletë për ndeshjen Serbi-Shqipëri në tribunën qendrore (jo VIP) kushton 2000 dinarë serbë ose e thënë ndryshe rreth
Ja çfarë ndodhi mes Platinisë dhe Alonsos (VIDEO) Xabi Alonso e tregoi qartë pakënaqësinë e tij ndaj presidentit të UEFA-s Michel Platini pasi nuk u lejua të ishte pjesë
Vëllezërit Balotelli në tribunën Vip të San Siro-s (FOTO LAJM) Milan më në fund arriti të fitojë në Serie A përballë Sampdorias falë golit të Valter Birsa por kuqezinjtë treguan edhe
Në tetor gjyq ndaj Thaçit Ndaj kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi pritet të nisë nël tetor një proces gjyqësor pasi ish-drejtori i Policisë Re
E dashura e re e Balotellit? (FOTO LAJM) Nuk është ende lajm i sigurtë por me shumë gjasa Mario Balotelli është në kërkim të një të dashure të re. Pasi i dha fun
Kontestohet nga tifozët, Galliani le tribunën (FOTO LAJM) Adriano Galliani është detyruar të lerë tribunën Vip të stadiumit Artemio Francchi pas kontestimeve të tifozerisë vendas
Mourinho-Terim, çfarë takimi (VIDEO-FOTO) Jose Mourinho udhëtoi këtë fundjavë drejt Turqisë për të ndjekur nga afër ndeshjen e rivalit të rradhës së Real Madrid n