999 rezultate për

tribunat

SKANDAL/ Crvena Zvezda me baner provokues për Kosovën në ndeshjen ndaj Milanit Tifozët e Crvena Zvezdës njihen si kundërshtar të shtetit të Kosovës. Në ndeshjen Zvezda – Milan që u zhvillua sonte
Partizani me "shtëpi" të re, si duken fasada dhe tribunat e stadiumit (VIDEO) Partizani do të ketë mundësinë së shpejti të akomodohet në “shtëpinë” e tij të re. Në një video të publikuar në rrjet
Tirana mendon për Flamurtarin, kursen tifozët (FOTO LAJM) Pas fitores në derbi, te Tirana kanë nisur të mendojnë për ndeshjen e radhës ndaj Flamurtarit. Bardheblutë synojnë që
Shqipëri-Andorra, dalin në shitje biletat, këto janë çmimet Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar çmimet dhe ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parafundit eliminato
Rashica e Muriqi mbështesin Kosovën nga tribunat Milot Rashica dhe Vedat Muriqi nuk do të paraqiten në këtë ndeshje miqësore ndaj Gjibraltarit. Trajneri i Kosovës, Be
Sfidon Flamurtarin, Partizani "kursen" tifozët Partizani rikthehet të luajë në shtëpi pas një sezoni. Të kuqtë luajnë takimin e parë në "Selman Stërmasi" në këtë sezon
Partizani-Qarabak, bileta me çmime të lira për tifozët (FOTO LAJM) Partizani-Qarabak do të luhet sot, ora 17:30, në “Selman Stërmasi”. Të kuqtë e kryeqytetit, si organizatorë të këtij tak
Partizani gati për aventurën Europiane, cakton stadiumin dhe çmimet e biletave Tashmë është zyrtare. Partizani-Qarabak do të luhet në "Selman Stërmasi". Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e
Tifozet seksi "djegin" tribunat e Kupës së Amerikës (FOTO LAJM) Kupa e Amerikës vazhdon të dhurojë spektakël teksa po mbahet në Brazil, dhe po shkon në fazën e saj më të nxehtë. Por
Derbi Partizani-Tirana, të kuqtë publikojnë çmimet e biletave Partizani ka bërë publike çmimet e biletave që pritet të dalin në shitje për të ndjekur nga shkallët e stadiumit Selman
Dalin biletat, ja sa kushton një vend për derbin e kryeqytetit (FOTO LAJM) Teksa hymë në javën e derbit të kryeqytetit, klubi i Tiranës, si klub pritës, ka publikuar ditën e sotme, edhe detajet p
“Përgjaken” tribunat, Tirana e përgjumur Derbi është kthyer në një “makth” për Tiranën. Vijon dominimi i Partizanit, që është shndërruar në një padron të kës
Publikohen çmimet, FSHF nis shitjen e biletave për miqësoren ndaj Jordanisë Federata Shqiptare e Futbollit, ka nisur nga dita e sotme për shitjen e bilateve online për , në të gjitha tribunat e st
Finalja e Superkupës mes Skënderbeut dhe Laçit, ja çmimet e biletave Ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi” do të zhvillohet Superkupa e Shqipërisë. Në fushë do të zbresin skuadra e
Rusi - Kroaci, spektakël edhe nga tribunat (FOTO LAJM) Rusi-Kroaci ishte një nga ndeshjet më emocionuese të Botërorit e cila dhuroi spektakël në shumë dimensione. Dhe sigur
Femrat ruse që tërbuan stadiumin Luzhniki (FOTO LAJM) Rusia e nisi me këmbën e mbarë, Botërorin që organizon në shtëpinë e vet, teksa mundi pastër 5-0 Arabinë Saudite. Po
Çmimet në qiell, kaq kushton një biletë për ndeshjen Roma - Liverpool Emocionet e ndeshjeve në UEFA Champions League janë gjithmonë të garantuar, ku çdo tifoz do që ekipi i tij të shkojë në
Nisin punimet në tribunat, shikoni transformimin e Arenës Kombëtare (VIDEO) Punimet intensive vazhdojnë në stadiumin e ri që po ndërtohet në kryeqytet. Në një video të publikuar nga kanali zyr
Çmime të arsyeshme të biletave për në ndeshjen Partizani - Skënderbeu (FOTO LAJM) Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në “Facebook”, klubi i Partizanit ka publikuar çmimet e biletave për kryendeshje
Maqedonasit kthejnë "bahçen" në fushë futbolli, vetëm e vetëm që tu largohen shqiptarëve (FOTO LAJM) Federata Maqedonase ka qenë në garë me kohën për të rregulluar sa më shpejt që të ishte e mundur impiantin e Strumicës p