999 rezultate për

tribunĂ

Kukësi kërkon mbështetjen e tifozëve për finalen e Kupës, drejtusit dhuratë tifozëve Kukësi do të luaj ditën e nesërme finalen e Kupës së Shqipërisë përballë Tiranës. Skuadra verilindore kërkon ta mbylli m
OKB i kërkon Rusisë lirimin e 24 marinarëve Ukrainas Tribunali i Kombeve të Bashkuara për çështje detare ka vlerësuar se Rusia duhet t’i lirojë menjëherë 24 marinarët e Ukra
Kuvendi i Serbiës, pritet t'i përgjigjet Kosovës për Tribunalin Ideja e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, për themelimin e një Tribunali Ndërkombëtar për gjenocidin e Ser
Të enjten seanca për Tribunalin për krimet e Serbisë në Kosovë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli njoftoi sot se të enjten do të votohet për themelimin e Komisionit Shtetëro
Veseli thërret mbledhjen e Kryesisë, caktohet seanca për formimin e Tribunalit për krimet serbe Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar sot shefat e Grupet Parlamentare për të mbajtur mbledhjen e Kryes
Derbi Partizani-Tirana, të kuqtë publikojnë çmimet e biletave Partizani ka bërë publike çmimet e biletave që pritet të dalin në shitje për të ndjekur nga shkallët e stadiumit Selman
Juve, festës së titullit i bashkohen edhe partneret e lojtarëve (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe
Aktakuzat nga Specialja për krime ndaj shqiptarëve, edhe Thaçi do të akuzohet Një zyrtar i lartë i Tribunalit Special është shprehur se aktakuzat e para do të ngrihen për vrasjet e shqiptarëve pas l
Koreografi me Tetris, tifozët e CSKA-së dhurojnë spektakël në tribuna (VIDEO) Në epokën e internetit dhe koreografive që sa vijnë e bëhen më spektakolare, shpesh me efekte speciale mahnitëse, nga Bu
Dalin biletat, ja sa kushton një vend për derbin e kryeqytetit (FOTO LAJM) Teksa hymë në javën e derbit të kryeqytetit, klubi i Tiranës, si klub pritës, ka publikuar ditën e sotme, edhe detajet p
Platforma e dialogut, kërkohet Tribunal për kriminelët serbë Platformën për dialogun me Serbinë, të cilën e ka përgatitur ekipi negociator dhe që sot do t’i dërgohet Kuvendit. Në kë
Shikoni si feston Simone Inzaghi triumfin ndaj Interit (VIDEO) Lazio eliminoi Interin në Kupën e Italisë dhe siguroi një vend në gjysmëfinale kundër Milanit, kjo falë ndihmës që i dha
Kjo është dëshmia e Rexhep Selimit i intervistuar nga Tribunali i Hagës Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës n
Nga dallon Gjykata Speciale prej Tribunalit të Hagës Rastet e dyshuara për krime lufte në Kosovë, që nga viti 1999 e këndej janë trajtuar në formë të ndryshme nga organet e
Dalin në shitje biletat për miqësoren Shqipëri-Uells, çmime skandaloze Federate Shqiptare e Futbollit njofton se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen miqësore mes Shqipërisë dhe Uel
Shqipëri-Skoci, FSHF abuzon me çmimet e biletave Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë ndeshjen e saj të fundit ndaj Skocisë në datën 17 nëntor në orën 20:45 në
E FRIKSHME/ Shembet tribuna në La Liga, lëndohen mbi 10 tifozë (VIDEO) Në ndeshjen mes Sevillas dhe Eibarit ka ndodhur një incident i rënëdë ku kanë mbetur të lunduar më shumë se 10 tifozë.
“Përgjaken” tribunat, Tirana e përgjumur Derbi është kthyer në një “makth” për Tiranën. Vijon dominimi i Partizanit, që është shndërruar në një padron të kës
Publikohen çmimet, FSHF nis shitjen e biletave për miqësoren ndaj Jordanisë Federata Shqiptare e Futbollit, ka nisur nga dita e sotme për shitjen e bilateve online për , në të gjitha tribunat e st
Finalja e Superkupës mes Skënderbeut dhe Laçit, ja çmimet e biletave Ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi” do të zhvillohet Superkupa e Shqipërisë. Në fushë do të zbresin skuadra e