999 rezultate për

tribale

Kurora, tigër dhe tribalë, ja të gjitha tatuazhet e Neymar (FOTO LAJM) Futbolli nuk është pasioni i vetëm i Neymar pasi ylli brazilian i Barcelonës pëlqen shumë edhe tatuazhet. Në trupin e ti
Brazil 2014, ja tatuazhet e kampionëve (FOTO-LAJM) Nga “Impossible is nothing” e Claudio Marchisios tek shenjat rrugore te pulpa e De Rossit, apo tek vizatimet tribale të
Libia shesh beteje midis fiseve tribale Libia pritet të kthehet në një shesh beteje midis fiseve tribale ku pritet që të shkaktojë edhe destabilitet në vend. Kë
Presidenti i Jemenit nuk ka vdekur Lajmi i publikuar dje nga një televizion lokal për vrasjen e Presidenti i Jemenit, Ali Abdullah Saleh ka rezultuar i rre
SHBA tërheq personelin nga Jemeni Shtetet e Bashkuara kanë urdhëruar të gjithë personelin jo të domosdoshëm të ambasadës amerikane në Jemen, që të lënë ve