E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

treti

Wow! Këngëtari i njohur bën tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur i “I want candy”, Aaron Carter ka bërë tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s dhe duket se nuk është
KAMEZ/ Plagosën 39 vjeçarin: Ndalohen 2 vëllezër, në kërkim i treti Njç sher për motive të dobëta, ka ccuar në plagosjen me mjet prerës të një 39 vjeccari dhe ndalimin e 2 vëllezërve, ndër
Ermal Fejzullahu bëhet baba për herë të katërt, prezanton portretin e të bijës (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu është bërë baba për herë të katërt. Me anë të një fotoje në Instastoryn e tij, këngëtari ka treguar se
Messi mori shumicën e votave, zbuloni kush u rendit pas argjentinasit Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë për vitin 2019 nga FIFA Për shkak të 50 golave, më shumë se 20 asisteve
RIKTHEHET KOSOVA/ Muriqi shënon të tretin (VIDEO) U duk se gjithçka mori fund për Kosovën pjesën e parë, por dardanët janë rikthyer në lojë përmes dy golave të shpejt në
Për të tretin vit rradhazi ky është qyteti më i sigurtë në botë Për të tretën herë radhazi, Tokio shpallet qyteti më i sigurtë në botë. Sipas sondazhit të së përjavshmes britanike, ‘Ec
Kultivonin kanabis, arrestohen 2 vëllezër në Ndroq, në kërkim i treti Policia ka vënë në pranga dy vëllezër teksa ka shpallur në kërkim vëllain tjetër pasi iu sekuestruan 60 fidanë kanabis.
S'kishte dalë kurrë publik, kështu duket Ledio i "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Padyshim një prej simboleve të “Zonë e Lirë” nga Arian Çani, është regjizori i emisionit Ledio, i cili qëndron në kabin
Braçe: Të njëjtët politikanë për 30 vite dogjën dy breza, i treti është shumë Lidhur me situatën politike në vend ka reaguar dhe zv. kryeministri Erion Braçes. Sipas tij, e njëjta politikë që shkatë
276 138 gëzhoja! Portreti i heroit Agim Ramadani vendoset në Gjilan (FOTO LAJM) Me 276 mijë e 138 gëzhoja plumbash është ndërtuar portreti i komandant “Katanës”, Agim Ramadanit. Mozaiku i ndërtuar
"Bac ia shkela!" Protreti i ri që merr jetë në Kosovë Një portret i komandantit legjendar, Adem Jashari, me mbishkrimin “Bac u kry”, ishte slogani i famshëm i cili zuri vend
Super Atalanta, shënon 4 gola në 15 minutat e para (VIDEO) Atalanta duket se është çmendur! Skuadra e Etrit Berishës, që ndodhet në stol, ashtu si Berat Gjimshiti, ka shënuar tri
I treti i vërteti, Luana gjen paqe me biznesmenin nga Kosova (FOTO LAJM) Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk n
Alesias nuk i del inati, shkon për së treti në Top Channel Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lej
Vdes edhe i treti! Gripi i derrit kthehet në epidemi në Shqipëri? Një tjetër person ka ndërruar jetë prej gripit ditën e sotme. Ende nuk kanë dalë rezultatet përfundimtare të analizave,
Turp! Dëmtohet monumenti për Adem Jasharin në Prekaz (VIDEO) Mozaiku i ndërtuar nga 200 mijë fishekë ku është bërë portreti i komandantit legjendar Adem Jashari është zbuluar në Pre
Tirana rinis për të tretin vit radhazi fushatën e mbjelljes së pemëve të reja Pas suksesit të dy viteve të para, Tirana do të rinisë fushatën e madhe të mbjelljes së 100 mijë pemëve, për të vijuar r
Xhaka fansa edhe në Iran, portreti i tij pikturohet në mur (FOTO LAJM) Granit Xhaka padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të kombëtares së Zvicrës. Mesfushori me origjinë nga Kosov
Kim Jong-un, tjetër takim me Presidentin kinez, i treti nga marsi Që kur mori drejtimin e Koresë së Veriut, nuk kishte dalë asnjëherë jashtë kufijve të vendit të izoluar, deri në mars të
Mësuesja e vlerësonte me notë të ulët, maturanti shqiptar i treti në Ballkan Lorenc Bushi, maturant te “Petro Nini” fitoi medaljen e bronztë në Olimpiadën e 34-ë ballkanike të matematikës, të zhvil