999 rezultate për

tretĂ

Një e treta e nënave kanë probleme me shëndetin mendor, ja pse Më shumë se një e treta e nënave kanë përjetuar probleme me shëndetin mendor. Këto problem lidhen me të qenit prind,
Haradinaj: Demarkacioni mund të përfundojë në arbitrazh Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se çështja e demarkacionit të kufirit me Malin e Zi duhet të zgjidhet
PĂ«rmbysen shifrat nĂ« Çair, partia shqiptare zbret e treta NdĂ«rkohĂ« qĂ« BDI-ja kryeson bindshĂ«m nĂ« Çair, partia BESA me kandidatin e saj Zekerija Ibrahimi ka dalĂ« nĂ« vend tĂ« tretĂ«
Libri skandaloz pĂ«r klasat e treta, pezullohet drejtoresha e shkollĂ«s Pezullohet nga detyra drejtoresha e shkollĂ«s 9-vjeçare “Kongresi i Manastirit”, pas skandalit me tekstet jashtĂ«shkollore
Roma prezanton fanellat e treta, ndër më të bukurat (FOTO LAJM) Roma ka zbuluar edhe fanellat e treta për sezonin 2017/18. Ajo janë të dizajnuara edhe këtë herë nga Nike dhe duken m
Dibra “fundos” RamĂ«n, PS renditet e treta Rezultati i dy kutive tĂ« para nĂ« DibĂ«r ka qenĂ« i papritur. Ndryshe dhe nga qarqet e tjera ku ka kryesuar ndĂ«r forcat
Shqipëria 3 gola ndaj Izraelit, për tu renditur e treta në klasifikim Kombëtarja shqiptare ka arritur një fitore historike ndaj Izraelit. Fitorja ka pasur më shumë nuancat e hakmarrjes,
Dy të tretat e ushtrisë serbe vendosen në kufi me Kosovën (FOTO LAJM) Në vitin 2006, ushtria serbe u riorganizua në gjashtë brigada. Katër prej këtyre brigadave janë pozicionuar në afërsi të
EkzistojnĂ« pesĂ« faza tĂ« dashurisĂ«, por shumica e çifteve ngecin tek e treta “Siç duket nuk ishte pĂ«r mua”, Ă«shtĂ« fraza qĂ« shpeshherĂ« e dĂ«gjomĂ« si shpjegim se pĂ«rse Ă«shtĂ« ndarĂ« njĂ« çift. Ndoshta kĂ«
Spahiu: Rama “ra” pĂ«r herĂ« tĂ« dytĂ«, e treta e vĂ«rteta Kryetari i AleancĂ«s Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar nĂ« lidhje me marrĂ«veshjen PS-PD pĂ«r fundin e krizĂ«s politike.
Kabineti i Trumpit është më i pasur se një e treta e amerikanëve Donald Trump ka zgjedhur si pjesë e kabinetit të tij të ardhshëm 17 persona, pasuria e të cilëve është më e madhe se një
Shqipëria renditet e treta në BE për numrin e të dënuarve Një ekip ndërkombëtar i gazetarëve ka mbledhur të dhëna nga 25 vende për të zbuluar statistika tronditëse në lidhje me b
Dashuria ka 5 faza, por shumica ndahen tek e treta Jed Diamond, një psikolog i njohur, ka arritur në një konkluzion pas 40 vitesh kërkimesh klinike, se shumica e njerëzve
Spanja shmang zgjedhjet e treta brenda vitit Partia Socialiste e punëtorëve të Spanjës (PSOE) vendosi të autorizojë konservatorin Mariano Rajoy për formimin e një qe
DxOMark/ Kamera e iPhone 7, e treta ndër më të mirat IPhone 7 siguron një pozicion kryesues në treshen më të mirë të arritur ndonjëherë për të gjitha kamerat e telefonave që
Ndryshon renditja e vendeve tĂ« treta (FOTO) Me fitoren e TurqisĂ« 2:0 ndaj ÇekisĂ«, ka ndryshuar renditja e ekipeve mĂ« tĂ« mira tĂ« vendeve tĂ« treta. KombĂ«tarja Shqi
Shokuese / Një e treta e gjermanëve duan daljen nga BE-ja Një hulumtim i publikuar sot tregon se një e treta e gjermanëve duan që shteti i tyre të dal nga Bashkimi Evropian, rapo
Maqedonia e treta nĂ« listĂ«n e shteteve mĂ« tĂ« lira nĂ« botĂ« ‘GoBangkingRates’ ka publikuar njĂ« listĂ« tĂ« vende tĂ« mĂ« lira nĂ« botĂ«. Sipas kĂ«saj liste Maqedonia Ă«shtĂ« vendi i dhjetĂ« m
Letra e vitit 1871: Pse u bënë dy Luftëra Botërore dhe pse do të bëhet e Treta Një letër, e shkruar më shumë se 200 vjet më parë nga një shef i lartë ushtarak, pretendohet të ketë parashikuar tre luf
ÇfarĂ« thotĂ« Kushtetuta e KosovĂ«s pĂ«r zgjedhjen e presidentit? (FOTO LAJM) NesĂ«r nĂ« ora 11:00 Kuvendi i KosovĂ«s do tĂ« mblidhet pĂ«r tĂ« zgjedhur presidentin e ri tĂ« vendit, i cili do tĂ« pasojĂ« nĂ« k