999 rezultate për

treshen

Përfundon manifestimi në Prizren: S'ka dialog me treshen Mustafa-Thaçi-Veseli (FOTO LAJM) Ka përfunduar e qetë sikurse edhe në komunat e tjera protesta e opozitës në qytetin e Prizrenit. Një numër i madh i m
Nuk ka pushime, të gjithë tallen me politikanët (FOTO LAJM) Temperaturat e larta kanë bërë që shumë njerëz të nisin pushimet verore, por kur bëhet fjalë për të tallur politikanët d
Formacioni më i mirë i Kupës së Amerikës, mungon ... (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës Lionel Messi dhe sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero kryesojnë formacionin zyrtar të “Copa Ameri
Parma-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores së Lazios në "San Siro" ndaj Milanit sot në "Tardini" luhet çerekfinalja e dytë e Kupës së Italisë. Përballë
Kush ka treshen e sulmit më të mirë në botë? (FOTO LAJM) Ander Herrera beson se Manchester United ka sulmin më të mirë në botë: "Unë mendoj se ndoshta kemi sulmin më të mirë në
Të arrestuarit për vjedhjen e BSH do kërkojnë lirinë Gjykata e Apelit në Tiranë pritet të shqyrtojë kërkesat e të arrestuarve për llogari të hetimit për vjedhjen e 7.13 mili
Marca: Top 11 i historisë së Botërorëve (FOTO LAJM) E përditshmja spanjolle "Marca" ka zgjedhur ekipin më të mirë të historisë së Botërorëve. Kur jemi vetëm pak orë larg st
Qose fton treshen Thaçi-Krasniqi-Limaj, të vazhdojnë bashkëpunimin Kryeministri Hashim Thaçi, kryetari i kuvendit Jakup Krasniqi dhe Fatmir Limaj duhet të vazhdojnë bashkëpunimin. Kështu
PD mandaton treshen negociatore, nesër takimi Meta-Berisha Partia Demokratike mbylli mbledhjen e kryesisë duke mos dhënë një emër konkret se kush do të jetë kandidati zyrtar për P
Situata politike takon treshen e presidentëve Kreu i shtetit Bamir Topi ka pritur sot i dy ish presidentet, Alfred Moisiu dhe Rexhep Meidani. Mesazhi Topit ishte : Ul
Rooney: Messi-Xavi-Iniesta janë të paarritshëm Wayne Rooney, sulmuesi i Manchester United dhe i kombëtares Angleze, theksoi se tre lojtarët e Barcelonës, Lionel Messi,