999 rezultate për

treshen

Pirlo: Mendoj për treshen e sulmit që kur kam ardhur, do e gjejmë mënyrën Juventus pret nesër në shtëpi Ferencvaroshin e Myrto Uzunit. Bardhezinjtë kërkojnë tre pikët e radhës në Ligën e Kam
RËNDITJA/ Tottenham me treshen më të mirë në botë, Bayern e para për gola (FOTO LAJM) Ekip mbrojtës, i mërzitshëm dhe luftarak. Këto janë disa nga epitetet për të përcaktuar Atletikon e Madridit këto vitet
CHAMPIONS/ PSG pa treshen sulmuese ndaj Leipzig PSG do të luaj nesër ndeshjen e tretë në Champions League ndaj skuadrës gjermane të Leipzig. Në këtë takim do të mung
"Do të shkruajnë historinë me Realin", Zidane konfirmon treshen sulmuese Hazard-Benzema-Asensio do të shkruajnë historinë me fanellën e Real Madridit, pas BBC – Bale-Benzema-Ronaldo. Kështu
Zidane më në fund e ka treshen sulmuese Sulmi është reparti që po çalon më së shumti te Real Madridi. Përveç Karim Benzemas, që rrallë e gjen edhe ai këtë se
ZYRTARE/ De Bruyne mposht treshen e Liverpool, shpallet lojtari më i mirë i vitit në Premier League vin De Bruyne është shpallur lojtari i vitit në Premierligë. Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne, sot është shpal
Zidane identifikon treshen e "ëndrrave" që do të pasonte Ronaldon, Benzeman dhe Balen Zinedine Zidane thuhet se ka identifikuar treshen e ëndrrave që do të pasonte Cristiano Ronaldon, Karim Benzeman dhe Gar
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Juve, Sarri befason me skemën Në San Paolo zhvillohet supersfida Napoli-Juve. Sarri ka befasuar me formacionin duke treguar dhëmbët ish-skuadrës së
Ndeshja me Sampdorian, Sarri pyetet për treshen Ronaldo, Higuain dhe Dybala Në prag të ndeshjes mes Juventusit dhe Sampdorias, Maurizio Sarri ka folur për mediat në konferencën e zakonshme për sht
Sarri: Nuk jemi gati të luajmë me treshen Ronaldo-Huguain-Dybala Maurizio Sarrit i pëlqen ideja që një ditë të luajë me treshen sulmuese, Ronaldo-Dybala-Higuain. Në konferencën për s
Buffon: Liverpool ka treshen më të mirë të sulmit Gianluigi Buffon ka thënë se “për momentin ai nuk e di se cila skuadër në botë ka sulmin më të mirë si Liverpooli”. “
Inter kërcënon Juven, Icardi i pandalshëm Skuadra e Interit po zhvillon sezonin më të mirë të viteve të fundit pasi me fitoren ndaj Lazios pozicionohen në vendin
Milaim Zeka ia mbyll keqazi gojën Konjufcës, i përmend treshen Në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati për përjashtimin e Kosovës nga EQAR. Në seancën e jashtëzakonshme të thirrur për
Robert Ndrenika i shkruan letër dhe bën për një lek ministreshën Kumbaro Prej disa ditësh gëlon debati në lidhje me projektin e qeverisë për zhvendosjen e Teatrit Kombëtar, veprim të cilin e ku
E bujshme, Reali ka gati 550 mln euro për treshen nga Anglia 550 milionë euro është shifra të cilen Real Madridi po planifikon ta shpenzojë në blerjen e 3 yjeve të Premiere Leagues:
Ky është formacioni më i mirë i fazës së parë të sezonit aktual (FOTO LAJM) Goal ka përpiluar formacionin e vitit 2017. Bie në sy mungesa e yjeve që ishin në treshen për Topin e Artë. Dani Alve
Çmimi "Golden Boy" ja kush e përbëjnë treshen Kylian Mbappe, Gabriel Jesus dhe Ousmane Dembele janë tre finalistët për çmimin “Golgen Boy”, siç njihet ndryshe çmimi q
Hamiti dhe Xhaja plotësojnë treshen e albitrave ndërkombëtar, marrin stemën nga FIFA Eldorjan Hamiti dhe Juxhin Xhaja janë dy gjyqtarët e rinj që kanë marrë ditën e sotme stemën e FIFA-s, duke zëvendësuar
Dembele do të plotësojë treshen e re MSD Dembele do të shkojë në Spanjë si nënshkrimin më të shtrenjtë ndonjëherë për Blaugranët, gjithashtu edhe për Kampionatin
Shokët e skuadrës tallen me treshen "MSN", i ngecin në rreth (VIDEO) Seanca e sotme stërvitore e Barcelonës ka dhuruar një spektalë të vërtet në stërvitje. Lionel Messi, Neymar dhe Luis