999 rezultate për

trenit

Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Aksidenti fatal në Gjermani: Të rinjtë nga Deçani po shkonin në shkollë Dy të rinj kosovarë kanë humbur jetën sot tragjikisht në Gjermani. Ata u goditën nga treni, nga ku nuk arritën t’u mbije
"Pasagjer i këndshëm VIP i trenit të vjetër të opozitës", Rama i nxjerr videon Bashës Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të Lulzim Bashës në lidhje gjendjen e fermerëve dhe bujqësisë në ve
Plagoset me thikë pas shpine shqiptari brenda trenit në Itali Një shqiptar është sulmuar e pastaj plagosur teksa po udhëtonte me tren në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesi
Propozohet ndërtimi i trenit të shpejtë, përfshihet edhe Shqipëria Europa duhet të përmirësojë më tej logjistikën, sidomos nëpërmjet ndërtimit të rrjeteve moderne hekurudhore me shpejtësi
Shpëtoi një grua, ushtria e Zvicrës dekoron ushtaren shqiptare Pasi i shpëtoi jetën një gruaje e cila kishte rënë para trenit në stacionin e trenit, zviceriania me prejardhje shqiptar
Satelitët tregojnë pamje të trenit privat të Kim Jong Un, në shtëpinë e tij të pushimeve Edhe pse gjatë ditës së sotme në disa raportime nga mediat ndërkombëtare u konfirmua vdekja e Kim Jong Un, në media kanë
Frika nga COVID-19? Ministri gjerman gjendet pa jetë në shinat e trenit Trupi i një njeriu të identifikuar si Thomas Schäfer, ministri i financave të shtetit gjerman të Hessenit, u gjet në një
Të braktisur nga punëdhënësi, 30 shqiptarë flenë nëpër stacionet e trenit në Poloni Mbyllja e kufijvë për shkak të koronavirusit ka lënë një numër të konsiderueshëm shqiptarësh nëpër rrugët e shteteve të
Plas sherri mes vëllezërve shqiptarë në Itali, 33 vjeçari goditen vëllain më të vogël me mjete të mprehta Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku pas një sherri për motive të dobëta, dy vëllezërit shqiptarë kanë përdorur d
"Çmendet" 48-vjeçari, tenton të rrëmbejë gruan në mes të trenit (VIDEO) Një 48-vjeçar tentoi të rrëmbente një grua, e cila po udhëtonte me tren nga New York-u për në Bronx. Ngjarja u filmua
Kryejnë marrëdhënie tek stacioni i trenit, policia u publikon videon çiftit (VIDEO) Policia e New York është vënë në ndjekje të dy çifteve, të cilët në disa raste të ndryshme kryenin marrëdhënien seksuale
Nusja braktisi vajzën te shinat e trenit, gjyshja 60-vjeçare tregon vuajtjet “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e pazakontë të një gruaje 60-vjeçare, e cila prej 7 vitesh rrit e vetme
Nusja braktis vajzën tek shinat e trenit, gjyshja: E mohoi që foshnje “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e pazakontë të një gruaje 60-vjeçare, e cila prej 7 vitesh rrit e vetme
Historia e stacioneve të trenit dikur (VIDEO) Gazetari Kushtrim Bekolli ju sjell storien rreth historisë e stacioneve të dikurshme të trenit. Dikur ishin më shumë
Polici arreston djalin pse po hante sanduiç në stacionin e trenit, zien rrjeti Një burrë afrikano-amerikan e gjeti veten në pranga pasi policia e arrestoi atë për duke ngrënë ilegalisht një sanduiç
Fundi tragjik i 17 vjeçarit shqiptar, vdiq në shinat e trenit (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e shtunë, ku një 17 vjeçar është gjetur i vdekur në shinat e trenit në qytetin Thu
Treni përplasi shqiptaren, drejtuesi rrëfen tmerrin: Po me priste Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në Itali, ku një grua me origjinë shqiptar është përplasur për vdekje nga n
Tmerrohen pasagjerët, 23-vjçari shtyhet në shinat e trenit pa asnjë motiv (VIDEO) Një 23-vjeçar ka shpëtuar për një frekuencë sekondi pa mbetur i pajetë nën shinat e trenit. Gjatë pritjes në stacioni
Nëna dhe djali 8-vjeçar shtyhen pa arsye në shinat e trenit, ndërron jetë vogëlushi Një djalë tetëvjeçar është vrarë nga një tren pasi një “i huaj i veshur me të zeza” e shtyu atë dhe nënën e tij nga një