999 rezultate për

treni

Djali i vetëm! Doli me shokët, 15-vjeçarin shqiptar e përplas për vdekje treni në Zvicër Një tragjedi i ka ndodhur familjes Ramadani nga Panorci i Malishevës e cila jeton në Zvicër që nga paslufta. Djali i vet
Tragjike: Treni përplas për vdekje 15 vjeçarin shqiptar në Zvicër Një aksident tragjik ka ndodhur në Zvicër, ku një 15-vjeçar nga Kosova ka humbur jetën pasi u godit nga treni. Lajmin e
Treni i mori jetën vëllezërve shqiptarë, nëna e tyre në gjendje të rënduar psikologjike Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë ndërruar jetë pasi u goditën nga një tren në lëvizje. Hasan
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Pacolli për vdekjen e dy fëmijëve në Gjermani: Ndodhi ajo që s'guxon të ndodhë Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humb
Aksidenti fatal në Gjermani: Të rinjtë nga Deçani po shkonin në shkollë Dy të rinj kosovarë kanë humbur jetën sot tragjikisht në Gjermani. Ata u goditën nga treni, nga ku nuk arritën t’u mbije
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
"Pasagjer i këndshëm VIP i trenit të vjetër të opozitës", Rama i nxjerr videon Bashës Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të Lulzim Bashës në lidhje gjendjen e fermerëve dhe bujqësisë në ve
Plagoset me thikë pas shpine shqiptari brenda trenit në Itali Një shqiptar është sulmuar e pastaj plagosur teksa po udhëtonte me tren në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesi
Propozohet ndërtimi i trenit të shpejtë, përfshihet edhe Shqipëria Europa duhet të përmirësojë më tej logjistikën, sidomos nëpërmjet ndërtimit të rrjeteve moderne hekurudhore me shpejtësi
Treni përplas makinën në Domje, përfundon në kanal Treni i linjës Durrës–Kashar ka përplasur ditën e sotme një makinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:12, në fshatin D
Shpëtoi një grua, ushtria e Zvicrës dekoron ushtaren shqiptare Pasi i shpëtoi jetën një gruaje e cila kishte rënë para trenit në stacionin e trenit, zviceriania me prejardhje shqiptar
Aksident i tmerrshëm në Maqedoni, treni godet makinën me 5 udhëtarë Sot pasdite rreth orës 19 ka ndodhur një aksident i tmerrshëm afër Velesit, ku treni ka goditur një veturë Reno. Sip
Satelitët tregojnë pamje të trenit privat të Kim Jong Un, në shtëpinë e tij të pushimeve Edhe pse gjatë ditës së sotme në disa raportime nga mediat ndërkombëtare u konfirmua vdekja e Kim Jong Un, në media kanë
Treni express shndërrohet në spital për për të mjekuar pacientët me COVID-19 në Francë (VIDEO) Franca ka filluar të bëjë bartjen e pacientëve të prekurt me koronavirus në mënyrë të organizuar tek qendrat spitalore.
Frika nga COVID-19? Ministri gjerman gjendet pa jetë në shinat e trenit Trupi i një njeriu të identifikuar si Thomas Schäfer, ministri i financave të shtetit gjerman të Hessenit, u gjet në një
Të braktisur nga punëdhënësi, 30 shqiptarë flenë nëpër stacionet e trenit në Poloni Mbyllja e kufijvë për shkak të koronavirusit ka lënë një numër të konsiderueshëm shqiptarësh nëpër rrugët e shteteve të
FRANCË/ Treni del nga shinat, ka të lënduar (VIDEO) Një tren i shpejtësisë së lartë në Francë ka dalë nga shinat të enjten, derisa po udhëtonte nga qyteti lindor i Strasbur
Me shpejtësi 160 km/h: Treni del nga shinat, ka viktima (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur së fundmi në Melbourne, ku të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë
ITALI/ Treni del nga shinat, ka viktima (FOTO LAJM) Një aksident hekurudhor ka ndodhur në Itali ku një tren ka dalë nga shinat duke shkaktuar vdekjen e të paktën 2 personav