999 rezultate për

trendi

Trendi më i ri i orave të dorës është një budallallëk me brirë apo ide gjeniale? Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Përndjekja e ish-it, “trendi” i ri që po mbush sallat e gjyqeve në Tiranë Përndjekja ndaj dikujt në formë dhe mënyra të ndryshme është vepra penale që ka nisur të ketë një numër të lartë gjykime
Të gjithë pas Kimit, shqiptarët tërbohen pas trendit të fundit Moda e fundit e fashionistave në të gjithë botën ka nisur me një detaj shumë interesant. Eshtë rikthyer pas shumë koh
Trendi më i ri në Instagram, bëj sikur je rrëzuar nga shkallët (FOTO LAJM) Tashmë dihet që Instagrami është rrjeti social më i preferuar nga fëmijët e të pasurëve të cilën kanë mundësi ta shprehi
Trendi më i ri i orave të dorës është kaq i çuditshëm Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu për
Brazilianët trendi i merkatos, këto janë lëvizjet e fundit Futbollistët brazilian po kthehen në trend tek skuadrat e mëdha europiane. Rekordin e mban portieri Alisson Becker q
Dëme të parikuperueshme, trendi i ri i modës është shumë i rrezikshëm Të gjithë e keni vënë re se ka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ve
Lori vendos trendin, këtë herë shfaqet si Barbie Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Ajo duket se po sjell trendin e ri kët
Trendi që ka pushtuar botën, shumë i rrezikshëm për lëkurën Të gjithë e keni vënë re seka nisur një trend i ri, ai i gjërave plastike dhe transparente është kudo. Në këpucë, në ves
Lori Hoxha sapo solli trendin e ri të kësaj vere (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Ajo duket se po sjell trendin e ri kët
Meshkuj kujdes! Trendi i mbajtjes së mjekrës do të “vdesë” këtë vit Nëse jeni ndër ata që mendoni se mjekra duket bukur, atëherë sipas medias së njohur amerikane “Wall Street Journal”, nuk
Trendi i ri, flokë të drejtë dhe me vijë në mes Është rikthyer trendi i flokëve të drejta dhe të ndarë me një vijë në mes. Kjo është prerja e re e flokëve që po praktik
Ondet e sheshta, trendi i verës Mënyra më e mirë për flokë të çrregullt? Quhen Flat Waves, pra flokë me onde të sheshta, që mesa duket qenka dhe modeli
Trendi i momentit, por ky detaj i make upit është i rrezikshëm Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
Trendi më i "çmendur" i bukurisë, vetulla-këpucë! (FOTO LAJM) Ka patur një sërë tendencash të vetullave që shfaqen në mediat sociale kohët e fundit duke nxitur një sërë komentesh nga
Trendi më i ri për sytë Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Hadid janë duke ecur në të njëjtat show atëherë kjo është diçka e mirë. N
Trendi më i frikshëm, make up me insekte të ngordhura (FOTO LAJM) Një artiste nga Kalifornia ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për tu grimuar duke përdorur insekte të vdekura. Jasmine
Trendi i fundit, gratë pëlqejnë idenë e të pasurit mjekër (FOTO) Shumë vajza rriten duke menduar se çdo qime nën vetullat e tyre i bën ato menjëherë të padëshirueshme, gjë që është e çm
Ky është trendi i radhës që sjell Meghan Markle Meghan Markle është bërë pjesë tashmë e familjes mbretërore dhe pavarësisht se duket se nuk i qëndron strikte “ligjeve”