999 rezultate për

trendi

Ju pëlqen apo jo, ky është trendi i ri për thonjtë (FOTO LAJM) Manikyri french hyn në të njëjtën kategori me xhinset me shtrat të ulët dhe celularët me kapak: pjesë e të kaluarës. Shu
Trendi më i ri që po dashurojnë VIP-at (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për trende në modë apo ‘make up’, VIP-at e huaj dhe shqiptarë janë të parët që përpiqen t’i ndjekin. Kët
Trendi më i ri i xhinseve na kthen pas në shekullin e 19-të dhe do ju habisë (FOTO LAJM) Xhinset janë një nga veshjet më të dashura për të gjithë grupmoshat. Të lehta, praktike dhe ofrojnë shumëllojshmëri zgje
Trendi më i ri i flokëve i bën Kejvinën dhe Oriolën si binjake (VIDEO) Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella muajt e fundit kanë qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë. Si fillim të dy m
Mos e përdorni më për gjumë, tani ky aksesor është trendi i momentit (FOTO LAJM) I keni parasysh ato lidhëset që nuk të krijojnë forma në flokët e drejtë kur i kapni! Shumë i përdorin kur flenë, që
Trendi i fundit i fotove të dasmave është më i çuditshmi që keni parë (FOTO LAJM) Para disa muajsh u përfol për një trend të çuditshëm të fotove të dasmave, por duket se tani çiftet e kanë marrë shumë s
Nga Lori Hoxha te Elvana, si e veshën të famshmet shqiptare trendin e puplave (FOTO LAJM) Vitin e kaluar puplat u kthyen në detajin mbizotërues të fustaneve të nusërisë. Ky trend na rikujtoi të gjithëve vitet ’
Mrekullia e "Trendit të plakjes", gjendet femija i rrëmbyer 18 vite më parë (FOTO LAJM) "FaceApp" ose ‘Trendi i plakjes’ ka pushtuar botën ditët e fundit. Ndërkohë, ky program u shoqërua me mjaft bujë, teksa
Të frymëzuar nga VIP-at, 5 modelet më trendi të flokëve për këtë verë (FOTO LAJM) Shkurtimi i flokëve ka çmendur Hollyëood-in, ndërsa stilistët e famshëm kanë thënë që trendi i frizurave të shkurtra tak
Rrikthejmë vitet '80, modelet më trendi të kapseve dhe lidhëseve të flokëve (FOTO LAJM) Nga karficat me perla e deri tek lidhëset e flokëve me ngjyra të viteve 80-ë, këtë vit aksesorët e flokëve janë një MUS
Si të lidhësh turbanin në 10 minuta për tu dukur trendi (FOTO LAJM) Ashtu sikundër e kemi vënë re, gjatë gjithë verës do të mbizotërojnë turbanët apo shamitë e kokës. Të ngjyrave, motiv
Nëse po mendoni të bëni një tatuazh, ky është trendi i ri (FOTO LAJM) Pikturimi i trupit njihet si një traditë e hershme dhe pjesë e kulturave të ndryshme! Ka ekzistuar ndër shekuj dhe ende
Festat me alkol po dalin nga moda, trendi i ri është Sobrietá Të rinjtë nën 25 vjeç janë ndërgjegjësuar se humbja e kontrollit për shkak të alkoolit mund të shkaktojë probleme ose t’
Këto janë modelet e shapkat më trendi të momentit (FOTO LAJM) Vera është stina e cila kërkon një garderobë të mbushur plot ngjyra, rroba të të holla dhe të freskëta njëkohësisht.
Trendi më i ri i akulloreve në botë, e presim dhe ne (FOTO LAJM) Akulloret do të ndryshojnë! Po, po do të ndryshojnë. Do thoni ju po si? A i mbani mend ato flokët e sheqerit ngjyr
Trendi i kostumeve, këta janë VIP-at shqiptarë që zgjodhën të veshin rozë (FOTO LAJM) Trendi i fundit i veshjeve, ashtu sikundër është vënë re janë kostumet e ngjyrave të ndryshme. Ngjyra rozë është ajo
Funde dhe fustane vetëm treçerekshe, ky është trendi i vitit Elegante, plot stil dhe shumë tërheqëse. Kështu do të duken femrat me trendet e fustaneve dhe fundeve të këtij sezoni. N
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë
Harrojini flokët "top" majë kokës, ky është trendi i kësaj vere (FOTO LAJM) Kur vjen vera, një nga problemet që lidhen me vapën janë pikërisht dhe flokët. Edhe pse këtë vit ka qenë në trend flo