999 rezultate për

trende

5 trende atletesh, që duhet t'i ketë çdo vajzë në 2021-shin (FOTO LAJM) Një vit i ri kërkon dhe blerje të reja! Nëse po mendonit të blinit këpucë, hidhini një sy disa prej modeleve më "in" të
3 trendet e vitit 2021 që princeshë Diana i veshi e para (FOTO LAJM) Princeshë Diana, rebelja e mbretërisë që theu sa e sa rregulla, një ikonë mode, ishte gjithmonë një hap përpara botës. S
4 trendet e ushqyerjes që do t'i marrim me vete edhe në vitin 2021 2020-a, për disa njerëz, falë muajve të karantinës, ishte një vit i lidhur me ushqimin ‘comfort’. Por pavarësisht manisë
Trendet e teknologjisë që nuk duhet t'i humbisni më 2021 Mirë se vini në botën e vitit 2021. Një vit tjetër që duket se do të formësohet nga trendet e nisura në fillim të vitit
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Sipas ekspertëve: 8 trendet e interior dizajnit që do të mbizotërojnë në vitin 2021 (FOTO LAJM) Ka shumë gjëra që ne po kërkojmë të lëmë pas nga viti 2020, por mania për interior dizajnin nuk është njëra prej tyre. P
7 trendet e vitit që vjen që duhet t'i keni në gardërobë sa më parë (FOTO LAJM) Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të blini disa nga tendencat më të mëdha të momentit apo doni të filloni të vishni her
Trendet e unazave të 2021-shit do t'ju zgjojnë dëshirën për t'u fejuar (FOTO LAJM) Unazat e fejesës janë një nga temat më të diskutuara mes vajzash. Gur i madh apo fin, forma klasike apo prerje moderne,
7 trende çizmesh që solli 2020-ta (FOTO LAJM) Eshtë zyrtarisht kohë çizmesh! Edhe pse këtë vit na është dashur të qëndrojm më shumë me shapka shtëpie, çizmet janë
Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM) Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju ja
Këto janë 7 trendet që duhet të vishni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
Erdhi koha e sandaleve, 4 trendet që do t'i shohim shpesh në verën e 2020-s (FOTO LAJM) Vetëm se kemi qëndruar pjesën më të madhe të kohës në shtëpi, ose në ballkon nuk do të thotë se nuk është koha për të me
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini
Bëni gati rrobat e plazhit, këtojanë trendet e kësaj vere (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për tendencat e sezonit, qoftë rroba apo aksesorë, sa më shumë informacion të kemi aq më mirë është.
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
Nuk i keni bërë akoma? Këto janë trendet e flokëve të 2020-ës (FOTO LAJM) Epoka e flokëve në ngjyrë pastel ia la vendin toneve të ëmbla dhe natyrale që duken si emrat e kafeve tuaja të preferuar
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini
Përgatituni për verën, këto janë 6 trendet e "detyrueshme" të këtij viti (FOTO LAJM) Kohët e fundit stina e verës duket si një ëndërr, por, në fund të fundit, ju e dini që jemi të gjithë ëndërrimtarë, apo