999 rezultate për

trend

Akuza e rëndë e nënës: Djali më futi në bagazh të makinës Një grua nga fshati Shëngjin i Shëngjergjit akuzon djalin e saj se nuk e lejon të jetojë, ndërsa thotë se e ka futur në
Buqeta me trëndafila e dhurata luksoze, surprizohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Melinda Ademi, festoi 25-vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka postuar ende fotografi nga festa që ka
Zyrtarisht trendi i momentit, Dojna dhe Chiara Ferragni bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderato
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
S'duhet të mungojë, ky trend i viteve '90 po bën namin këtë sezon (FOTO LAJM) Kush ka lindur në fillim apo në fund të viteve '80, gjithsesi e konsideron veten fëmijë të viteve '90. Kështu që keni ve
Shtimi i infektimeve me COVID-19, Zemaj paralajmëron masa të reja Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë që nëse vazhdon rritja e rasteve me COVID-19, do të ketë masa të reja ku
Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM) Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju ja
Meta nuk i ndahet Ramës, e fton sërish në sfidë: Kur do përballeni? "Dhe të lutem kur do rakordohemi për përballjen televizive të Presidentit Meta me Buburrecin Trendi? Në cilën studio tel
"U shtuam", pas propozimit romantik zgjerohet familja e Fjollës dhe Fisnikut (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe m
Flini bukur, cilat janë modelet më trend të pizhameve (FOTO LAJM) I keni zili shoqet, mikeshat apo të afermet tuaja të cilat janë të kuruara edhe për në gjumë? Zgjidhni dhe ju pizhama
Çfarë duhet të dini për trendin e "tullacllëkut", të famshmet shqiptare që guxuan (FOTO LAJM) Vite më parë, Demi Moore rruajti kokën për rolin e saj në “G.I Jane” dhe asokohe u konsiderua një revolucion. Po kësh
Këto janë 7 trendet që duhet të vishni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
Kim Kardashian dhe Paris Hilton rikthejnë këtë trend të 20 viteve më parë (VIDEO) Kim Kardashian dhe Paris Hilton kanë rikthyer edhe njëherë për të gjithë ndjekësit një nga pamjet më ikonike të tyre të
Me xhaketë në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
Bionde apo brune? Kjo është nuanca më trendy e flokëve për vjeshtën (FOTO LAJM) Me përfundimin e sezonit të plazhit dhe me rënien e temperaturave, shumë vajza e ndjejnë të nevojshëm ndryshimin e pamje
Meta sulmon ashpër Ramën: Buburrec trendi, përse ke frikë? (FOTO LAJM) "Pse mblidhesh si buburrec e fshihesh pas Tëitterit?! Je aq frikacak sa trembesh edhe nga protestat e popullit në Kirgis
Deputetja e Tepelenës i "vjedh" Ramës maskën me trëndafil Pas vendimit të qeverisë për përdorimin e maskës edhe në ambiente të hapura, mund të themi se ka lindur dhe "konkurenca"
E zhveshur në vaskë, juristja joshëse pozon e mbuluar me trëndafila (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila m