E FUNDIT/ Meta paralajmëron shpërndarjen e Kuvendit
999 rezultate për

tren

Xhup apo pallto, këto janë trendet për garderobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Në pjesën më të madhe të kohës në dimër, nga veshja jonë është e dukshme pallto, xhupi apo pellushi që mbajmë veshur dhe
Shtrëngata dhe reshje shiu, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu, por në n
Vidhnin Rolex, bizhuteri e para, arrestohen 5 shqiptarë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 5 shqiptarë që akuzohen për disa vjedhje. Sipas mediave në Itali bëhet me dije se ngj
Rekord i ri për orën më të shtrenjtë në botë, shitet me çmim marramendës Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe me vlerë prej rreth 25 milionë euro, është shitur në Zvicër gjatë një ank
Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokë (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi. Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në
Mbrojtësi më i shtrenjtë në botë mund të mungojë ndaj Kosovës Mbrojtësi anglez, Harry Maguire, ia ka shprehur trajnerit Gareth Southgate shqetësimin për gjendjen e tij fizike. Anë
Kapelet dhe kapuçat më trendi për këtë sezon (FOTO LAJM) Ditët e ftohta dhe me shi, mesa duket do të do të na shoqërojnë dhe në vazhdim. Përveç palltove, çizmeve dhe çantave
Të veshur shtrenjtë dhe me klas, si u paraqitën deputetët sot në Kuvend (FOTO LAJM) Të veshur bukur si gjithmonë dhe plot klas, deputetët iu drejtuan një nga një Kuvendit. Fotografi Agim Rama ka kapur
Polici arreston djalin pse po hante sanduiç në stacionin e trenit, zien rrjeti Një burrë afrikano-amerikan e gjeti veten në pranga pasi policia e arrestoi atë për duke ngrënë ilegalisht një sanduiç
Familja e tij jeton në plastmasa, vëllai bën gjithçka për motrën pas fatkeqësisë që i ra Historia e sotme në rubrikën “ Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, ka sjellë në fokus marrëdhëniet
Biznesi do ta paguajë shtrenjtë fiskalizimin, të vegjëlve do t'u kushtojë më shumë se taksat Edhe pse procesi i fiskalizimit vijon të jetë i paqartë për palët e interesit, për sa kohë ende nuk janë publikuar udhëz
Stresit s'i ndahet shpirti nga Kejsi, pasi puthi tjetrën ka një mesazh për bashkëshorten Sot këngëtari Arkimed Lushaj ka bërë një deklaratë të fortë për bashkëshorten e tij, duke thënë se e ka tatuazh në zemër
Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami. So
Treni përplas këmbësorin, ndërron jetë 56 vjeçari Një person ka ndërruar jetë pasi është përplasur nga treni rreth orës 06:15, në fshatin Klinavc-Klinë. Viktima është
Stresi u kap "mat" me tjetrën, Keisi i tha 2 fjalë sa për 200 (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video e Stresit i cili shfaqej në club me një vajzë. Në video ata shfaqeshin m
10 Restorantet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Kur zgjedhin se ku duhet të drekojmë, shumica prej nesh konsiderojnë vendndodhjen, markën, shumëllojshmërinë e ushqimit,
Afërdita Dreshaj është yll? Prisni të shihni motrën e vogël të këngëtares (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është krijuesja e disa hiteve por vitet e fundit është shkëputur plotësisht nga muzika duke u kthyer në
Shtrëngata e stuhi shiu, moti i keq pushton vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm ku do të kemi reshje dhe stuhi shiu. Sipas Meteoalb, tem
Nuk ka më veshje të shtrenjta, nga sot Mbretëresha Elizabeth do të vishet me materiale jo origjinale Familja mbretërore prej dekadash ka veshur veshje të shtrenjta, të krijuara nga lëkurat e kafshëve. Ndonëse veshjet e
Benzema i fiksuar pas makinave të shtrenjta, shikoni "bishat" e tij që do t'i kishte zili dhe CR7 (FOTO LAJM) Ylli i Real Madridit Karim Benzema është i fiksuar pas makinave të shtrenjta, shkruan Albeu.com. Francezi së fundmi k