999 rezultate për

trembur

Spartak Ngjela zbulon çfarë do të ndodhë në tetor: Nuk do tronditet vetëm politika! Avokati Spartak Ngjela deklaron se “Reforma në Drejtësi dhe antikorrupsin nuk ka trembur vetëm politikanët por edhe gaze
Avokatja e Fjolla Morinës: Nuk janë armë, njëra është pistoletë për të trembur qentë dhe tjetra çakmak Këngëtarja e njohur Fjolla Morina doli ditën e sotme përpara gjykatës së Kukësit për të marrë masën e sigurisë, pasi u k
"Ajo vajza ishte e trembur, njësoj si Sebastiano", detajet e errëta nga vrasja e Hekuran Billës Adiola Lakra, 26-vjeçarja, që është arrestuar nga Policia si bashkëpunëtore në ekzekutimin e 40-vjeçarit Hekuran Billa t
Ky është "Troi", u vra në mënyrë tragjike para dy ditësh në Tiranë (VIDEO) Dy ditë më parë një qen është vrarë në mënyrë tragjike në zonën e Kombinatit në Tiranë. “Troi”, siç e thërriste famil
"Ti je ushtarja ime e patrembur", bashkëshorti i dedikon fjalët më të bukura Angela Martinit për ditëlindje Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhene fund martesës së tyre, ky i fundit ka thyer
Pëllumb Piperon e zë kolla "live": Nuk është për t’u trembur, rrini të qetë! Mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero, ishte në një lidhje direkte në emisionin “Byro Politike” me Juli Xhokaxhi.
Avokati i njohur: Çfarë fshihet pas marrëveshjes për Reformën Zgjedhore Në një analizë, avokati i njohur Spartak Ngjela ka ngritur pyetjen që të gjithë kanë në kokë aktualisht. A fshihet d
Barcelona ndodhet në Arabinë Saudite, të "trembur" nga konflikti SHBA-Iran Delegacioni i Barcelonës në Jeddah, qytetin e Arabisë Saudite ku do të zhvillohet Superkupa e Spanjës, e ka ndarë një pj
Tërmeti trondit sërish Shqipërinë Një tjetër tërmet ka tronditur vendin. Burimet bëjnë me dije se një tërmet me magnitudë 3.7 ballë i shkallës righter
"Është vetëm, i trembur dhe i plagosur": Babai i Alvinit kërkon ndihmë për kthimin e djalit nga kampet e Sirisë Babai i Alvin Berishës, 11-vjeçarit të zhdukur në Siri ka bërë një letër publike, ku i kërkon shtetit dhe çdokujt që ta
I ndaluar edhe më parë, kush është i riu që sulmoi pa u trembur Rudina Hajdarin (FOTO LAJM) Teksa Rudina Hajdari ditën e sotme vizitoi shkollën “Shejnaze Juka” u shënua një incident me një prej nxënësve. I ri
Patat nuk tremben, rrëzojnë motorçiklisten përdhe (VIDEO) Një vajzë me motorçiklet gjatë ecjes në rrugë të drejtë nuk është shmangur apo ndaluar pasi ka parë që një grup patash p
Ndërroi jetë komandanti nga Dukagjini Ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga rajoni i Dukagjinit. Bëhet fjalë për H
Vuçiç i trembur, çfarë tragjedie e pret Serbinë nëse nuk gjendet kompromis për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë të fundit ka deklaruar se duhet të arrihet një kompromis me Ko
"Ka pedagogë që janë të trembur", akademiku flet për korrupsionin në Univeristete Akademiku Artan Fuga teksa foli për studentët dhe protestën e tyre, ai u ndal njëherësh edhe tek pjesa e plagjiaturave
Incidenti bëhet viral, Melania goditet nga një elefant (VIDEO) Melania Trump, zonja e parë e Amerikës ka pasur një suprizë që e ka trembur pak gjatë vizitës së saj në Kenia. Ndërsa
Amerikanët do të trembin uraganin me breshëri armësh Në shtatorin e vitit të kaluar, një numër i pafundmë postimesh në rrjetet sociale tregonin shtetas amerikanë të cilët do
Vëllai i Izet Haxhisë: Ju tregoj politikanët që kanë paguar para për të na futur në burg Vëllai Izet Haxhiaj, Ismet Haxhiaj, i cili ka përfunduar tashmë burgun për vrasjen e Azem Hajdarit është shprehur se pol
Hazard i "trembur": E çuditshme nëse do më shesin Real Madrid është vënë prej kohësh pas belgut të Chelseas, Eden Hazard, të cilin e shohin si zëvendësuesin kryesorë të R
Neymar i trembur para fillimit të Botërorit Neymar pas operimit në kyçin e këmbës së djathtë shpreson ta largojë këtë frikën e një lëndimi të dytë sa më parë para K