999 rezultate për

trembin

Rama: Ja tri gjërat që i trembin serbët Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë vizitës në Serbi ka thënë se ka tri gjëra që i trembin qytetarët serb. Kome
Sulmet në Turqi trembin Manchester United Të enjten luhet përballja e dytë në grupet e Europa Ligës mes Fenerbaçes dhe Mancester United. Sfida e parë përfundoi në
Rikthehet Lufta e Ftohtë, dy bombardues rus trembin Europën Dy aeroplanë bombardues rus janë kapur "mat" në qiellin europian. "BBC" shkruan se ata fluturonin nga drejtimi i Norv
Kërcënimet e Molliqajt trembin zv/kryeministrin serb, ja çfarë thotë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stonajoviç, përmes një deklaratë dërguar mediave, i dënon në "mënyrën më të rre
Aleksandër Sosiç: Nuk më trembin kërcënimet, do vazhdoj me Dritën Futbollisti serb, Aleksandër Sosiç, i cili së fundmi u bë dhe subjekt i një debati në mediat serbe, thotë nuk do të lëvi
"Cristiano dhe Messi trembin fëmijët" Thierry Henry ka deklaruar se Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo nuk luajnë futboll, gjë që sipas këndvështrimit të tij e b
Reagon Imami: Nuk më trembin kërcënimet e Ramës Deputeti Arben Imami reagon pas deklaratës së ministres së Mbrojtjes e cila njoftoi sot se ishte dorezuar në Prokurori n
Shokët e kombëtares trembin për vdekje Armeron (VIDEO) Në pritje të ndeshjeve miqësore me kombëtaren, mbrojtësi i krahut të majtë te Napoli Pablo Armero ka qënë viktimë e një
Napolitanët trembin Borussia-n Të gjithë i njohin të zhurmshmit napoletanë. Ata gjithmonë u shkaktojnë probleme skuadrave kundërshtare, kur mbërrijnë n
Cocu: Milan dhe Balotelli nuk më trembin PSV-ja e re e trajnerit Phillip CoCu e ka nisur mjaft mirë sezonin e ri në Eredivisie. Deri tani hollandezët kanë marrë
Teuta Topi: Helikopteri mbi shtëpi? Nuk më trembin Vazhdon të na krijojë të njëjtën ndjesi, atë të dikurshmen, e qetë, e sjellshme madje edhe kur e tepron me këmbënguljen.
Cavani, City-n nuk e trembin milionat Edinson Cavani u rikthye te goli të dielën kundër Atalantas pas gati dy muajsh "pushim" dhe menjëherë u rikthye sërish n
Ja 6 mesazhe që trembin burrat Të gjithë ne dashurojmë të dërgojmë mesazhe të shpejta! Mesazhet e shkurtra mund të tregojnë dashurinë tonë të pavdekshm
Balla: Shantazhet e Berishës nuk na trembin Pas reagimit të djeshëm të Shkëlzen Berishës, djalit të kryeministrit të vendit, deputeti i PS-së Taulant Balla ka dalë
3 ekipet që "trembin" Iniestan Pas fitores dramatike të Barcelonës ndaj Celtic, Andres Iniesta ka nisur të mendojë që tani për finalen e 24 majit në "W
Balotelli e Pirlo "trembin" Pique Mungojnë pak më shumë se 24 orë nga superndeshja e Grupit C në Euro 2012 Spanjë-Itali por deklaratat nga të dy kampet ka
Prifti: Nuk më trembin kërcënimet e avokatëve të djallit Pas deklaratave të avokatëve mbrojtës të Iilir Metës ka ardhur edhe reagimi i Dritan Priftit. Ai është shprehur se nuk t
Azilkërkuesit nga Kosova trembin Europën Para se t’u shkojë mendja për çfarëdo dialogu për liberalizim vizash me Kosovën vendet e Bashkimit Evropian duan të shoh