999 rezultate për

trembin

Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Ju trembin kilet që mund të shtoni gjatë festave? Si të mos merrni shumë kalori ǒkuptim do kishin festat po të vazhdonim me të njëjtat shqetësime dhe rregulla, për të mos e tepruar me ushqimin? Në fe
Letra e mamasë: U kthyem nga Italia, por shoqet e vajzës në Tiranë më trembin Jam nëna e një vajze 14 vjeçe e gjsymë dhe një djali 8 vjeç. Vjet u kthyem familjarisht nga emigracioni në Itali dhe hap
Cilat janë gjërat që i trembin vajzat sapo hyjnë në apartamentin e një djali Ke takuar një djalë me të cilin të ka ngjitur, ke dalë disa herë dhe tani është koha për të parë apartamentin e tij – ky
Përdorni këto aroma për të rënë rehat nga mushkonjat Gjatë verës të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe l
Skandalet e përgjimeve nuk e trembin Ramën, sërish thotë se do të mbajë zgjedhjet pa opozitën Kryeministri Edi Rama është shprehur se opozita ka frikë nga zgjedhjet dhe prandaj “kërcënojnë rrugëve me popullin imagj
Basha: Klevis Balliun nuk e trembin dot me burg Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet sot në një vizitë në Korçë. Gjatë fjalës së tij ai nuk ka lënë pa
Trembin shkencëtarët: Një gjë e frikshme fshihet poshtë akullit të Antartikut Shkencëtarët kanë gjetur se rajoni i Polit Jugor po shkrihet gjithnjë e më shumë dhe besojnë se për këtë përgjegjës ësht
Pesë engjëj seksi vendosin të na trembin për Halloween (FOTO LAJM) Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney u shfaqën si engjëjt e Victoria’s Secret për Halloween. Të veshura me të bren
Amerikanët do të trembin uraganin me breshëri armësh Në shtatorin e vitit të kaluar, një numër i pafundmë postimesh në rrjetet sociale tregonin shtetas amerikanë të cilët do
Përse blindat e Xhafës nuk trembin askënd në Shkodër dhe Elbasan Policia e Shtetit bëri një tregim force sot në Shkodër dhe Elbasan duke rreshtuar blindat në rrugët e qytetit, ndërsa kr
Nga macja e zezë te pasqyra e thyer, bestytnitë që trembin shqiptarët Disa nga bestytnitë që frikësojnë shqiptarët dhe vitet s'i kanë zhdukur. Kur macja e zezë “të pret” rrugën Nëse du
"Tomahawk", raketat 1.6 milion dollar që trembin Putinin dhe pritet të ndëshkojnë Asadin (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke u bërë gati për një tjetër sulm ndëshkues ndaj diktatorit sirian Bashar al Asa
As Ronaldo dhe as Higuain nuk trembin aq sa Icardi me statistika Mauro Icardi me katër golat ndaj Sampdorias në fitoren 5-0 ai arriti shifrën e 103 golave në 180 ndeshje në Serie A.
Izet Haxhia flet teksa pret arrestimin: S'më trembin hienat që duan të më asgjesojnë Ish-badigardi i Sali Berishës në kohën që ka qenë President, Izet Haxhia do të ekstradohet në Shqipëri për të kryer këtu
Zidane më në fund llogarit Ronaldon, statistikat e tij në La Liga të trembin Zinedine Zidane më në fund mund të llogarisë në shërbimet e Cristiano Ronaldos për ndeshjet e La Ligas. Cristiano do
LSI si ndahet Çakos, Kryemadhi: S’na trembin falangat e tij Dita e sotme u nis me akuza të rënda nga kreu i Kuvendit Ilir Meta ndaj Ramës, Bashës e policisë së Shtetit dhe sapo u p
Statistikat e Bayernit me Lewandowskin "trembin" Realin Sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, Real Madrid do të presë Bayernin e Mynihut për të siguruar një biletë për në gjys
Qentë e Putinit trembin për vdekje gazetarët japonezë (FOTO & VIDEO) Presidenti Rusisë, Vladimir Putin, i cili është i dashuruar pas qenve, i mban ata pranë edhe në takimet zyrtare. Pak